• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Bezhlavý Halloween

  • Zakladateľ témy DeletedUser780
  • Vytvorené

DeletedUser780

Guest
Dobrý deň, vyskytla sa mi taká chyba v hre pri udalosti bezhlavý Helloween. Som na úlohe vyrieš 24 stretnutí alebo turnajových stretnutí a všimol som si, že sa mi tam nové stretnutia, ktoré som vyriešil nepripíšu. Stále tam mám 8 vyriešených stretnutí, ale som presvedčený o tom, že ich mám vyriešených minimálne 11.
 

DeletedUser865

Guest
Mne sa to stalo keď prebiehal turnaj nezapisovalo turnajové stretnutia a keď skončil pozerám úloha vyriesena ako to ... len vtedy zapísalo keď skončil. . Tie klasické mapové mi zapisovalo.
 

DeletedUser780

Guest
Mne sa to stalo keď prebiehal turnaj nezapisovalo turnajové stretnutia a keď skončil pozerám úloha vyriesena ako to ... len vtedy zapísalo keď skončil. . Tie klasické mapové mi zapisovalo.
Turnaj už skončil, aj mi nabehli odmeny, tak neviem. Ale dnes mi nezapísalo jedno to mapové stretnutie.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
V týchto úlohách musíte vyriešiť buď všetky mapové stretnutia alebo všetky turnajové stretnutia, nedá sa to kombinovať, takže ak ste v turnaji vyriešili 10 stretov tak musíte v budúcom turnaji dorobiť 14 stretov, alebo na mape sveta urobiť 24 stretov. Takto to funguje vždy pri úlohách kde máte na výber z dvoch možnosti.
 

DeletedUser780

Guest
V týchto úlohách musíte vyriešiť buď všetky mapové stretnutia alebo všetky turnajové stretnutia, nedá sa to kombinovať, takže ak ste v turnaji vyriešili 10 stretov tak musíte v budúcom turnaji dorobiť 14 stretov, alebo na mape sveta urobiť 24 stretov. Takto to funguje vždy pri úlohách kde máte na výber z dvoch možnosti.
Ďakujem, to mi nenapadlo.
 

hrusticka

Šepkajúci golem
..mala som podobnú nezrovnalosť ako Severus..
..tiež som riešila úlohu zo stretmi, odohrala som 3 turnajové strety a nič..
..reštartla som hru, odohrala ďalšie strety a tie mi už započítalo..
..takže vôbec to nemuselo súvisieť s tým čo napísal Dony..
..čím samozrejme nespochybňujem jeho poznámku :)..
..iba píšem o svojej skúsenosti..
..záver: vždy keď sa niečo nezaráta - reštartnite hru :)..
 
Hore