• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Archivácia budov

  • Zakladateľ témy DeletedUser693
  • Vytvorené

DeletedUser693

Guest
Zdravím všetkých hráčov hry Elvenar, ako aj ich vedenie.
Hra elvenar ma veľmi zaujala a rád pri nej trávim svoj voľný čas.
Nejako nemám žiadne výhrady, až na jednu. Veľmi mi tu chýba archivácia budov, a ako som sa o tom bavil aj s inými hráčmi, veľmi by privítali nejakú možnosť archivácie budov, prípadne zhromaždisko.
Ako príklad uvediem:
Mám vybudované mesto na nejakej úrovni a prechádzam a ďalšiu, kde budem musieť prekopať úplne celé mesto a zmeniť jeho rozostavenie. Veľmi by pomohlo, keby sa dali budovy niekde dočasne umiestniť, tak aby sme o ne neprišli a mohli tak pohodlnejšie znovu pretvoriť svoje mesto. Neviem či ste o takomto niečom uvažovali a budem rád ak mi dáte vedieť, či sa takéto niečo chystá.
Ďakujem za odpoveď.
Váš hráč kozmos
 

DeletedUser13

Guest
Na toto už bolo založených niekoľko tém a nič. Doteraz nie je v pláne vychádzam s reakcií ktoré už boli oficiálne napísané.
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
obávam sa, že tento, hoci výborný nápad v najbližšej dobe nebude patriť medzi priority vývojárov... tí sa teraz zameriavajú skôr na vylepšenia mobilnej verzie a dokončenie novej spriatelenej rasy... :)
 

DeletedUser693

Guest
škoda. Dajme tomu, že by sa to aj spoplatnilo modrými diamantmi, tak bi mohli na tom pekne zarižovať a verím tomu, že by to privítal každý užívateľ a nemalé množstvo by si to ochotne aj zaplatilo :)
 

DeletedUser681

Guest
Úplne by stačilo, ak by sa dali už postavené kultúrne budovy uložiť do invetára a hocikedy znova postaviť. Inventár na nové kultúrne budovy už existuje, takže nevidím problém. Funguje to tak aj v hre Big Farm a netreba k tomu ani diamanty
 
Hore