• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Anketa - vekové zloženie

Do ktorej vekovej kategórie patríš?

  • do 18 rokov

    Hlasy: 2 7,4%
  • od 18 do 25 rokov

    Hlasy: 2 7,4%
  • od 25 do 35 rokov

    Hlasy: 9 33,3%
  • od 35 do 45 rokov

    Hlasy: 6 22,2%
  • od 45 do 55 rokov

    Hlasy: 5 18,5%
  • od 55 do 65 rokov

    Hlasy: 3 11,1%
  • od 65 do 75 rokov

    Hlasy: 0 0,0%
  • od 75 do 100 rokov

    Hlasy: 0 0,0%
  • iné (napíš)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    27

DeletedUser518

Guest
Zaujíma ma vekové zloženie účastníkov tohto fóra. Taký menší sociologický prieskum... :)
 

Shanigan

Lesný duch
;) načo ti to je :) je to predsa jedno .Ale označila som sa aj ja . Hrám už 8 rokov rôzne PC hry, a zistila som, že na veku nezáleží, niektorí násťroční sú často príjemnejší spoluhráči ako kategória nad 30 :p
 

DeletedUser717

Guest
Toto je vekové zloženie ludí..ktorý majú prístup k počítaču..k internetu...radi hrajú počítačové hry so skutočnými hráčmi...páči sa im stavebná hra a to konkrétne Elvenar ...a keď niekto splnil všetky tieto podminky....tak tento test ukáže tých čo idú na forum a sú ochotný zahlasovať...
a toto všetko splňa vekové rozpetie od 25 do 65 rokov....Možno to hrajú aj mladši (alebo starší), ale z nejakej príčíny na tomto vlákne nehlasujú
(( V súčasnosti je zaregistrovaných 7889 hráčov ))
 

Shanigan

Lesný duch
No žeby sa tu tak veľa ľudí čo aj neverejne priznalo k veku nedá sa povedať .Ale možno je to tým, že štatistiky nie sú práve známe o tom, že tam nájdeme skutočnosť :p
 

DeletedUser595

Guest
Ja mám 34, načo okolo toho mudrovať. Nehanbím sa za to.
 
Hore