• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

aktívne spoločenstvo

Franceska

Mlčanlivý mních
Som začínajúci hráč ktorý hľadá spoločenstvo . Aktivita denne ,motivácia denne . Doteraz som hrala na CZ ,preto viem aké je dôležité mať aktívne spoločenstvo. Ďakujem Franceska
 

DeletedUser

Guest
moje společenství mi bylo ukradnuto tak hledam jiné tedy, nové už zakladat opravdu nebudu děkuji za nabídky
 

DeletedUser363

Guest
Ahojte, hľadám aktívne spoločenstvo s väčším počtom hráčov na rýchlejšie obchodovanie. Hru som síce začala hrať nedávno, ale rýchlo sa učím. Z mojej strany ponúkam pomoc v rámci aktuálnych možností.
 

DeletedUser586

Guest
Do týmu hľadáme nových hráčov ktorý sú aktívny.Ahojte
 

lenni

Lesný duch
Ahojte. Hľadám spoločenstvo,ktoré má záujem o aktívneho hráča.Som tu nová,no mám záujem sa zúčastňovať na všetkých dostupných aktivít. hra ma veľmi vtiahla, takže o moju aktivitu sa netreba báť, aj keď som len začiatočník.
 

DeletedUser586

Guest
Ahojte. Hľadám spoločenstvo,ktoré má záujem o aktívneho hráča.Som tu nová,no mám záujem sa zúčastňovať na všetkých dostupných aktivít. hra ma veľmi vtiahla, takže o moju aktivitu sa netreba báť, aj keď som len začiatočník.
Ahoj,ak máš ešte záujem ,môžeš vstúpit do nášho spoločenstva Rocky
 
Hore