• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

ako funguje kúzlo Teleportovať budovu?

DeletedUser234

Guest
Chcem sa opýtať, že keď presuniem budovu do inventára pomocou kúzla, a hlavne mi teraz ide o manufaktúru alebo dielňu, či sa mi odráta z môjho skóre v rebríčku a zase keď ju postavím tak sa priráta a tiež, keď ju presuniem do inventára, či budem mať k dispozícii obyvateľov, ktorý boli potrebný v tejto budove ??? Ďakujem
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Všetko sa odráta, obyvatelia, kultúra, body v rebríčku pri presune do inventára, a po spätnom položení naspäť do mesta to priráta.
 

DeletedUser1215

Guest
Všetko sa odráta, obyvatelia, kultúra, body v rebríčku pri presune do inventára, a po spätnom položení naspäť do mesta to priráta.
Prosím môžem sa opýtať, ako sa dá budova či dielňa presunúť do inventáru? Totižto som v tejto hre začiatočník, a celý herný priestor mám zaplneny, no šesť budov chcem navzajom vymeniť, no kým jednu nedám do inventáru zatiaľ, tak to presunúť nepojde asi. Že? Ak áno poradite mi prosím? A ak nie, tak mi poradite, ako dám tú budovu do inventáru? Ďakujem
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Prosím môžem sa opýtať, ako sa dá budova či dielňa presunúť do inventáru? Totižto som v tejto hre začiatočník, a celý herný priestor mám zaplneny, no šesť budov chcem navzajom vymeniť, no kým jednu nedám do inventáru zatiaľ, tak to presunúť nepojde asi. Že? Ak áno poradite mi prosím? A ak nie, tak mi poradite, ako dám tú budovu do inventáru? Ďakujem
Ahoj,
do inventáru vieš budovy presúvať iba pomocou teleportovacieho kúzla.To vieš zísakať ako odmenu z Veže večnosti.
 
Hore