• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Akcia na diamanty

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser86

Guest
Ahoj Kiwa, niekedy mi chodili akcie na diamanty v hre pre dany nahodny den, ze som si mohla zakupit diamanty znacne vyhodnejsie a uz velmi dlhu dobu nic neprislo.

Chcem sa opytat ci taka akcia este je v obehu a ci to je nahodne nejak generovane systemom ze si system zmysli a hrac to nahodne dostane na jeden den s moznostou vyuzit alebo nie.

Rada by som zase nejaku akciu dostala/vyuzila no tyzdne uz cakam a nic nechodi tak so zvedava ci sa dockam.

Takisto som ocakavala nejake Vianocne akcie a zatial nic. Nevies ci sa nahodou nieco nechysta zo strany INNO?

Diky, TWO
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj twohearts :) 15-16 bola akcia aj na snehové vločky, neviem či si to nepostrehla.

Čo sa týka akcií cez Vianoce o ničom žiaľ zatiaľ neviem :)
 

DeletedUser86

Guest
No tu akciu som postrehla ale to bola hromadna.. no potom este bezala taka kedy individualne hracom bola vygenerovana akcia na 24h napriklad kup diamanty dostanes 40 percent zdarma naviac... a to som mala tusim v septembri naposledy tak som bola zvedava ze ci este to bezi a ako to funguje :)
 

DeletedUser206

Guest
známemu ktorý má malé mesto chodili a chodia akcie neustále najskôr 50, potom 70 a teraz aj 100% a mne za celý čas čo hrám vôbec nič. a to v hre trávi ovela menej času...keby prišla podobne výhodná akcia aj ja by som po nej chňapol. a nebolo by zlé keby to fungovalo aj na platbu cez mobil pomocou sms. čo takto posunúť to vedeniu? podla mňa hráči čo to hrajú dlhšie a majú väčšie mestá by sem tam pustili perie hlavne keď im príde akcia...veď tie ceny sú dosť premrštené a pár diamantíkov zvlášť pri akcii to človek asi pustí :)
 

MajaR

Lesný duch
Tieto akciové ponuky sú individuálne. Mne vyskočila včera (alebo predvčerom) akcia na diamanty. Ale som to momentálne odmietla. Podľa mňa je to tak nastavené že kto častejšie kupoval, tomu chodí ako potencionálnemu zákazníkovi častejšie. Ja po tom zdražení pozemkov už veľmi nemám záujem kupovať.
 

DeletedUser86

Guest
No tak mne 100 percentna akcia nikdy neprisla a hned by som ju brala :D je pravda ze o rozsirenia zaujem uz nemam ani ja a lutujem ze som nestihla nakupit viac vtedy ked boli este za prijatelne ceny
 

DeletedUser86

Guest
tak som sa nadejala ze INNO bude stedre a da nejaku vianocnu akciu hromadnu a nic! :D
 

DeletedUser206

Guest
dony ja viem ja som kupoval len pomocou sms. ale asi sme sa nepochopili...ja som to myslel že ked ti príde akcia tak to neplatí na diamanty kúpené pomocou sms. a ano fakt by som a asi nielen ja prijal takých 100%...sú hry kde napríklad býva raz za čas šťastná hodinka a je to isto pre vývojárov ako výplatná páska :) viem že tu by to asi možno nemalo taký význam ale čosi podobné by nezaškodilo aspoň pri tých íventoch urobiť
 

DeletedUser86

Guest
Dony INNO ked chce peniaze robi akcie na najnezvycajnejsie eventy, dni v roku etc. Preto som prestala hrat od nich inu hru lebo to uz bola len fraška na peniaze
 

DeletedUser86

Guest
Tak som dostala na 20 percent dneska jak pre chudobne a malomocne :D no ale ta vyuzila som lebo na akademiu som bola lacna jak pes :D
 

Lunata

Ukecaný paladin
ja sa chcem poďakovať, dali ste mi 20 %, nezobrala som, neskôr 40 % ani to som nevzala, potom 60 % a keďže už aj to som odmietla, dali ste mi 80 % a to sa už nedalo odmietnuť :) Ďakujem
čiže ak nepíšem opozdene two, ano, funguje to :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore