• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Ahoj

Shanigan

Lesný duch
Som Shanigan, síce je to mužské meno, ale ja som dievčica ;) Nedávno som skončila vo farmerame, už ma to nudilo. Intenzívne som hrala na metine , ale už aj to poľavilo .Náhodou som našla reklamu na elvenar . Skúsila som a celkom sa mi páči. Je to pre mňa oddych ,mám rada elfov a víly . Ešte som len na začiatku, ale už som sa pozrela na územie niekoľkých hráčov / pomohli mi za čo im dík, časom ,ak vyrastiem, vrátim tú pomoc . dobre padla :)/ tak sa snažím postupovať , aby sa aj moje územie tak pekne rozšírilo. V poslednom čase som dosť zanedbávala strategické myslenie, tu si ho znova posilním :rolleyes:
PS: mám rada draky, ale tie tu asi nie sú , že :p
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, vitaj vo svete elvenaru. Určite sa ti to (v hre) bude páčiť. Tu na fóre už je to bohužiaľ horšie, ale kto vie, či to vôbec niekomu vadí.A potrebné sa tých drakov tu niekedy dočkáš? :D
 

Shanigan

Lesný duch
Ahoj, tak forum ma sklamal , čo už :eek: som zvyknutá na niečo iné . Nevadí už som v cechu , tak sa zvyknem pýtať tam. No na drakov nikdy nie je neskoro, tak ktovie :p
 

DeletedUser

Guest
Neviem, prečo sa o to fórum nikto nestará, alebo aspoň nezoženie niekoho na to. V porovnaní s množstvom iných je to smutne :(
 

Shanigan

Lesný duch
máš pravdu je to smutné a nie na toto som zvyknutá. sem zajdem len sem tam... :) skôr zo zvedavosti, či sa tu niečo predsa len nehýbe :D
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Ahoj Shanigan možno prídu aj draci a iné potvorky snád,ved to tu budeme slavit len prví rok.
 

DeletedUser

Guest
A potom si určite povieš, že už viac nikdy nepiješ :D
 

Shanigan

Lesný duch
Ľutujem páni, ale takých drakov neľúbim :) No pridala by som k predstavovaniu ešte niečo. Niekoľko dní po mojom predstavení som sa dostala do cechu Slovakia. Je tam fajn partia , pomáhame si, tak pekne napredujem. Hoci ma hra občas naštve ,ale čo už asi to patrí k životu :) ale naozaj by sa mohli pridať aj draky :D keď už sú tu orkovia, tak prečo aj nie draky :) Hneď by som sa viac snažila napredovať :D
 

DeletedUser

Guest
No keď neľúbiš, tak aby si vedela, Innogames drakov pridá, ale budú to elfožraví draci :D

Draci by sem pasovali, či aj iné fantasy potvory. Uvidíme, čím nás prekvapia v budúcnosti :)
 

Shanigan

Lesný duch
:D nevadí, ja si ich pekne zmením na svoj obraz ,myslím tých drakov. No ale zatiaľ nie som ani pri trpajzlíkoch ,ale je to zaujímavá hra. Hm a zistila som, že aby to bolo aj úspešné, človek potrebuje cech. Teda ani nie pre to, aby patril niekde, ale aby dostával pomoc alebo ju dával. U nás v cechu Slovakia to tak funguje.... zásobujeme jeden druhého a tým aj miesto šetríme, lebo toho nikdy nie je dosť :)
 
Hore