• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Štatistika, mapy, grafy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser518

Guest
Chýba mi tu nejaká štatistika, grafy, a pod., kde by sa dala porovnať napr. rýchlosť rastu Spoločenstva oproti ostatným, rýchlosť rastu jednotlivých členov, nejaké štatistiky ohľadne úspešnosti boja, štatistika kto koľko bojuje a kto koľko vyjdenáva, a podobne.
Chýba mi tu celková mapa sveta aby som videl kde sa kto zo spoločenstva nachádza, akú oblasť zaberá, ... ako iné spoločenstvá, a podobne.
 

Gustik

Tichý rytier
Pridám sa do tejto témy - Nie je možné pridať do štatistiky v hlavnej budove počet dobitých provincií? (tam kde je uvedený štandardný tovar)
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
@Gustik nie je to zlý nápad, určite by sa k tomu človek prepracoval rýchlejšie, ako vždy klikať na nerozšírené časti mesta alebo sa predierať stromom výskumu na konce kapitol, kde je to napísané...
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
v poslednej zalozke v stavebnom menu ak pojdes mysou na poslednu ikonu rozsirenia, tak ti napise kolko mas dobitych provincii a kolko ti treba na dalsie rozsirenie
 

ap25

Neumlčatelný kňaz
Chýba mi tu nejaká štatistika, grafy, a pod., kde by sa dala porovnať napr. rýchlosť rastu Spoločenstva oproti ostatným, rýchlosť rastu jednotlivých členov, nejaké štatistiky ohľadne úspešnosti boja, štatistika kto koľko bojuje a kto koľko vyjdenáva, a podobne.
Chýba mi tu celková mapa sveta aby som videl kde sa kto zo spoločenstva nachádza, akú oblasť zaberá, ... ako iné spoločenstvá, a podobne.

Ako nápad celkom fajn, avšak ja by som bol skôr za to, keby sprístupnili nejaké verejné API, čím by mohli vzniknúť ďalšie web aplikácie, ktoré by sa týmito štatistikami zaoberali... podobne ako to Inno urobilo pri forge of empires. Inno by to veľa nestálo a komunita by sa toho chopila. Možno časom ...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore