• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

úlohy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser16

Guest
Ahojte. kto by mi vedel poradit ako splnit tuto ulohu? Neda sa zrusit...
upload_2016-2-20_14-6-23.png

Uz som ziskal z kazdej relikvie (vybojovanim uzemia alebo vyjednavanim), ale ani jednu mi nezapisalo do ulohy...
su aj ine relikvie ako tie, co su na mape???
Dakujem vopred za rady.
 

DeletedUser4

Guest
Ahoj ingcoco. V tejto úlohe musíš získať po 3 relikvie z toho druhu tovaru, ktorý máš posilnený. Ak máš ako posilnený tovar napr. mramor-zvitky-krištáľ, tak musíš získať práve po 3 kusy týchto relikvií. Ak by ti ich náhodou do úlohy nepočítalo správne, napíš nám prosím na hernú podporu a pozrieme sa na to.
 

DeletedUser

Guest
Ahojte,
mám úlohu, VYROB 1 DENNÍK MÁGOV.
Čo to je a kde sa to vyrába?
 

DeletedUser4

Guest
Ahoj fecske, denník mágov je predmet, ktorý môžeš vyrobiť v manufaktúre na zvitky.
 

DeletedUser177

Guest
ja neviem pri ulohe vyrob kuzlo sila yasob co mam robit uz mam uy mam nieco v inventari tam pise yoslat kuzlo urobim a nic... to co mam vlastne robit??? uz tam mam tu ulohu sto rokov :/
 

DeletedUser176

Guest
ja neviem pri ulohe vyrob kuzlo sila yasob co mam robit uz mam uy mam nieco v inventari tam pise yoslat kuzlo urobim a nic... to co mam vlastne robit??? uz tam mam tu ulohu sto rokov :/

v budove "akademie magie" tam das vyrobit sila zasob, je to prva ikona take kladivo :) ked chces poslat kuzlo tak musis dat na budovu "dieľňa"
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore