• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Úloha z nasledujúceho levelu

manocska

Neumlčatelný kňaz
Pomaly budem končiť level "Čarodejníci a draci". Ešte tam mám vyskúmať 3 technológie (Bludisko a stena, Ulica tradícií a Staroveké divy čarodejníkov...). Je zaujímavé, že mi už teraz dalo nezrušiteľnú úlohy z levelu Hobiti a to konkrétne "Vyskúmaj Jarný háj".
Nie že by mi to až tak vadilo, ale doteraz som po splnení všetkých nezrušiteľných úloh v danom leveli ešte chvíľu dostával úlohy, ktoré sa dali splniť. Toto ale nejde splniť :).
Doteraz pri prechode do ďalšieho levelu mi dalo najprv "Pokročilí prieskumníci" a až následne ďalšie úlohy. Teraz to dalo rovno druhú úlohu z výskumu z ďalšieho levelu.
A tak sa pýtam, či je to chyba v programe alebo je to normálne, že po splnení všetkých úloh levelu dá hra ulohy z vyššieho levelu.
Srandovné na tom je to, že okienku úlohy má názov "Dar na rozlúčku" a pritom je to úvodná úloha v leveli a tak by tam malo byť skôr "Dar na privítanie" :)
Prikladám obrázok:
elvenar 10-11.jpg
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Posledná úloha v danej kapitola dáva ako odmenu 200 diamantov, ak ste túto úlohu splnili, ukončili ste úlohy danej kapitoly.
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Posledná úloha v 10. leveli je "Have Prof. Juan's Needful Things at least 1 time" (info z https://www.gamersgemsofknowledge.com/story-quests-humans). Po nej nasledovala úloha "Získaj 100 000 many" - za ňu som získal 200 diamantov. A po nej nasledovala úloha "Získaj Jarný háj".
Teda ešte som neskončil 10. level a už mám druhú úlohu z 11. levelu.
Preto si myslím, že je to drobná chyba v programe (nie je ošetrené ukončenie levelu - nový level začne až po vyskúmani Pokročilých prieskumnikov).
Ale podotýkam, že mi to nijak zvlášť nevadí!
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Úlohy z novej kapitoly sa dali v starej kapitole robiť vždy, skôr či neskôr Vás to ale ďalej nepustí.
 
Hore