• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Úloha lesných elfov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser234

Guest
Chcem sa opýtať, mám nezrušiteľnú úlohu pri lesných elfoch vybudovať 6 budov na mramor, 6 na oceľ a 4 na drevo ale ja mám 4,4 a 3 a keďže nemám miesto tak stavať ďalšie nemienim nakoľko už pomaly s elfami končím a vystačuje mi to s výrobou. Ak skončím s elfami, zruší sa táto úloha automaticky alebo to jednoducho musím vybudovať? Alebo ešte jedna možnosť že mi ju potom admin zruší ...
 

DeletedUser13

Guest
Musíš to vybudovať je to príbehová úloha. Tak ako pri každej rase máš určitý počet budov ktoré musíš postaviť tak to je aj tu :)
 

DeletedUser234

Guest
aj tak ich ojekabátim ... keď budem budem mať všetko vyskúmané a budem mať začať búrať tak zbúram Lesné výroby a namiesto nich postavím tie chýbajúce ...samozrejme keď budem mať dostatok potrebných tovarov :p
 

DeletedUser13

Guest
Len bacha na to aby si sa nenapálil sám na sebe lebo niečo postaviť sú jedny s prvých úloh potom budeš musieť aj vyrábať určité množstvá jednotlivých surovín. Čiže na to pamätaj. ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore