• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Terra

    Nové herné funkcie Veža večnosti

    Ahojte. Vysvetlíte? Azda si pravidlá interpretujem správne, ale... Aké benefity má Spoločenstvo ako celok z celkového výsledku vo Veži večnosti? Ak správne rozumiem, každý člen dostane odmeny podľa toho, koľko nahral, Spoločenstvo dostane trofej (podľa získaných bodov). Ešte sa tento výsledok a...
  2. Terra

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Takže to platí aj pre Sk Elvenar?
  3. Terra

    slovná hra

    SANE
  4. Terra

    nice to meet you :)

    dobre teda, rešpektujem, že si svoju príslušnosť k určitému regiónu reálneho sveta ohraničil salašom a povedal HOUGH :) tak si teda užívaj to slnko, pasienky, pohodu... pozor na škodnú, aspoň tak vraveli voľakedy vlkom, ktorých mám veľmi rada. A ak budete na salaši potrebovať hovorkyňu, či...
  5. Terra

    slovná hra

    KÝLA
  6. Terra

    slovná hra

    fíííha, poznáš nejakú? Aťu, Aťku?
  7. Terra

    nice to meet you :)

    Jaaaaj, u Vás na salaši si to počuť nemohol/nemohla... na salaši dobre je... deštrukčné aktivity, jojo.... tým som mala na mysli, že niekto príde a vypáli Ti mesto, či ohrozuje... ano, som košičanka, to som písala. A ty ovečka? odkiaľže si?
  8. Terra

    slovná hra

    TALIANČINA
  9. Terra

    slovná hra

    ELvenAR
  10. Terra

    slovná hra

    ONLINE
  11. Terra

    slovná hra

    JEnnifER
  12. Terra

    slovná hra

    ÁRIA (...ako skladba pre sólový spev, väčšinou v opere)
  13. Terra

    slovná hra

    LAndEK (národná prírodná pamiatka - vrch aj rozhľadňa v moravsko-sliezskych Beskydách, )
  14. Terra

    slovná hra

    XAnaDU (film z osemdesiatych rokov 20. storočia. Príbeh lásky medzi múzou - nebeskou krásavicou a mladým pozemšťanom, ktorý sa odohráva na mieste zábavy, spevu a tanca na kolieskových korčuliach)
  15. Terra

    ...komunikujem, teda som...

    ...komunikujem, teda som...
  16. Terra

    slovná hra

    CInemAX
  17. Terra

    nice to meet you :)

    verím, že nie... je zatiaľ pre mňa výborným spestrením a má niečo špeciálne...je zážitkom pre všetky zmylsy (oko, ucho) aj pre myseľ, je aj vzrušujúca (počas turnajov a dobrodružstiev) a nemá predimenzované deštrukčné aktivity (nezabíjame sa navzájom) čo sa mi ráta a môžem ju považovať za hru s...
  18. Terra

    slovná hra

    LAbyriNT
  19. Terra

    nice to meet you :)

    Ďakujem krásne za milé privítanie :)
  20. Terra

    Návrhy na súťaže

    Polárna expedícia na sever - do Krištálovej Zeme. Motivačný príbeh. Na ďalekom svere je v ľade ukrytá správa o tom, ako zachrániť nielen Elvenar, tiež všetky jeho provincie a mestá pred "malou dobou ľadovou", ktorá sa blíži a ktorá je dôsledkom našich konzumných životov a degradácie prírodného...
Hore