• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. manocska

    Požehnanie Fénixa - úlohy

    Ďakujeme za úlohy a dúfam, že ti tento dobrý zvyk ešte vydrží :)
  2. manocska

    Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

    Posledné DS pripravil zjavne iný tím ako ten, ktorý robil poslednú (bláznivú) aktualizáciu. Inak by do odmien dali fragmenty, katalyzátory a renovačné kúzla. Takto to bolo o ničom (ako aj tá posledná aktualizácia 1.191)
  3. manocska

    Turnaj mágie - úlohy

    Ďakujeme za zoznam úloh. To sa vždy hodí.
  4. manocska

    Dr. Freakenspleen - úlohy

    Ďakujem za zoznam úloh a popis udalosti. Ale bolo by dobré to dať i na Discord (i keď mne sa osobne viac páči toto fórum ako ten škaredý Discord), pretože vraj časom toto fórum majú zrušiť.
  5. manocska

    Brána do minulosti - úlohy

    Ďakujeme za zoznam úloh.
  6. manocska

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Na Beta serveri dnes začala nová udalosť: A Gateway into the Past. Viac info nájdete tu: https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/a-gateway-into-the-past-2023.18978/ Má 72 úloh a bude trvať 20 dní. A ak by niekoho zaujímal úvodný obrázok udalosti, tak si ho vie pozrieť (prípadne i...
  7. manocska

    Jesenný zverokhuh - úlohy

    Ďakujeme za zoznam úloh, veľmi to uľahčí hru.
  8. manocska

    slovná hra

    FAlošniCA
  9. manocska

    slovná hra

    VAgóNY
  10. manocska

    Diskusia ku Kotlíku

    Mne sa tak isto často stane, že dostanem len jednu výhodu (jeden pohár). Ale nerobím z toho vedu. Nahádžem tam tie body (diamanty nie, nie som padnutý na hlavu :) ) a snažím sa, aby bola výhoda použiteľná v turnaji alebo vo veži. Teda kotlíku sa venujem pred turnajom alebo keď idem do veže. Ale...
  11. manocska

    slovná hra

    TYkadLO
  12. manocska

    Vodná nádhera 2023 - úlohy

    Úlohy som nepísal ja, ale Dagmarka (za čo jej patrí vďaka). Oficiálny zoznam úloh vývojári hry nezverejňujú a tak sa zoznam hľadá kadetade na internete. Pretože na českom fóre už bol zverejnený (pravdepodobne opísaný z anglického alebo nemeckého fóra), tak ho Dagmarka odpísala. Preložila väčšinu...
  13. manocska

    Vodná nádhera 2023 - úlohy

    Pri úlohách č. 18, 29 a 41máš v zozname úloh vyššie písane "Získej x čarodějnícke body" a v skutočnosti mame v daných úlohách text: "prispej na Akadémiu mágie". Text "Získej x čarodějnícke body" je opísaný z českého fóra a preto je tam iný text, ale úloha je v podstate rovnaká (a povedal by som...
  14. manocska

    Diskusia k Sezónam

    Zaujímalo by ma, ako sa dá urobiť 8 úloh za 7 dní. Tí, čo majú v udalosti už len jednu úlohu denne (a potom je zámok), tak urobia za 7 dní (toľko trvajú týždenné úlohy v sezóne) len sedem úloh. Ale jedna z úloh sezóny je - Vyrieš 8x úlohy Elvenarských hier. Ako sa to dá riešiť? Na Beta serveri...
  15. manocska

    Diskusia o Vodnej nádhere

    Pokiaľ si niekto preštudoval zoznam úloh, tak si všimol úlohy č.. 18, 29 a 41, kde je písané: ... získaj x čarodejnícke body... (Prispej na akademii mágie) Tie sa získajú v "Akadémii mágie", v časti "Kotlík". Najprv treba kotlík nakŕmiť a potom do menu "Vylepši účinky". No a tam treba darovať...
  16. manocska

    slovná hra

    NAfukovačKA
  17. manocska

    Nové herné funkcie Koleso štastia

    Stačilo by, keby sa zapracovalo do PC verzie to, čo je v mobilnej verzii - "Denný darček" a malo by to rovnaký efekt, ako navrhované koleso šťastia.
  18. manocska

    slovná hra

    NOhaviCE
  19. manocska

    slovná hra

    KAmeRA
  20. manocska

    slovná hra

    ODmocniNA
Hore