• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. King Kong

    Nová chyba Nejde mi hra ... Komu ešte nejde ???

    "Prihlás sa znova prosím" a NENAČÍTA MI TO ... :mad: Nejde mi hra ako by mala ani po premazaní cookies už viac ako dva týždne. Ide - nejde, ide - nejde, ide - nejde a viac nejde ako ide ... :( Nejde poriadne ani v žiadnom prehliadači. Notebook mám v poriadku. Internet tiež ok. Skúšal som...
  2. King Kong

    Rumové pralinky á la King Kong

    Rumové pralinky á la King Kong Ingrediencie: 30 ks dutých čokoládových zajačikov 3 litre kvalitného rumu Postup: 1. Zoberte duté čokoládové zajačiky a uložte ich do radu na stôl 2. Pripravte si rum 3. Uhryznite citlivo zajačikovi ušká podľa nákresu 4. Do takto pripravenej čokoládovej figurky...
  3. King Kong

    Darovanie od InnoGames

    Prečo sú uzavreté odpovede k oznámeniu Darovanie od InnoGames ?! Ja, nebudem podporovať žiadnu vojnu a toto je môj pohľad na celú situáciu ... Skúsme sa pozrieť na situáciu na Ukrajine z iného uhla pohľadu. Liberálna propaganda si ide svoje, ale Putinovo uznanie Doneckej a Luhanskej...
  4. King Kong

    Ostatné Kiwa

    ahoj Kiwa, u Mihaľovci barz horučava, ta mi mocno dehydrovaný a mušel mi šicke eura investovac do pivka a nič mi neostalo na diamanty ... ta ce šumne popytam vydumaj dajaku suťaž naj daco vyhram :)
  5. King Kong

    King Kong

  6. King Kong

    King Kong

    Dovolenková momentka zo Zemplínskej Šíravy Chcem sa s Vami podeliť o nezabudnuteľný zážitok prostredníctvom momentky, ktorú urobil môj Kum :) Môj Kum ma trénoval a na dovolenke som si vyskúšal skoky do vody na ostro... Po večeroch sme potom dali pivko a hrali elvenar ... :)
  7. King Kong

    King Kong

  8. King Kong

    King Kong

    Ja, King Kong, kráľ pralesa, rozpoviem Vám jeden príbeh starobylý a ten príbeh je o tom, čo sa stalo pred mnohými rokmi s našou ríšou Elvenar. Príbeh zo sveta ľudí a elfov, mágie, takmer zabudnutých legiend. Ríšu Elvenar zachvátila zákerná epidémia, ktorú zoslala susedná ríša Temna. Pomrelo veľa...
  9. King Kong

    Dekan Durcu

    Narazil som na problem a neviem najst toho Juana ....
  10. King Kong

    Vernarove skaly II

    Poprosim inormacie ohladom budovy Vernarove skaly II ... nikde to neviem najst. Dakujem
  11. King Kong

    King Kong

Hore