• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Kornelke :)
  2. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Veselú Veľkú noc plnú slniečka, radosti, milých priateľov a pekných chvíľ Ti Kornelka prajem :)
  3. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Pre moju vzácnu Medulienku
  4. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Kornelke :)
  5. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

  6. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Ďakujem :)
  7. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Bez lásky bolí duša, bez zdravia telo. Tak aby ťa Kornelka v Novom roku, nič nebolelo. Nech sa Ti po celý rok darí, nech si šťastná a usmievavá ...
  8. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Ďakujem pekne
  9. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Kornelke Nebo a na ňom tisíce hviezdičiek. Z oblohy prilieta anjel strážniček. Na malom obláčiku prináša prianie. Praje Ti lásku, šťastie aj zdravie. Krásne Vianoce a veľa splnených snov Ti želá Tvoj King Kong.
  10. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Kornelka, krásneho Mikuláša Ti zo ❤️prajem. Nech Ti prinesie tie najvzácnejšie dary ... zdravie, šťastie a lásky veľa ...
  11. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Momentka Chcem še s vami ľudze podzelic o preveliku bolejsc zos dnešnoho dňa ... Načelník zachycil mojo neščesce ... ta lem popatrice ľudze tu ni ni ni
  12. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Mojej sladučkej Kornelke .... film: Ve stinu slunce , Romanticky film
  13. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Pre moju Medulienku :)
  14. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Pre moju Kornelku ... :) Ako dlho ťa poznám vyzerá to na roky a zakaždým, keď sa ťa dotknem ... Cítim chvenie v kolenách Moje chvenie ti hovorí všetko ak je to prvýkrát, milión bubnov v mojom srdci bije... Berieš mi dych, šialený Milujem každý tvoj úsmev, keď sa zobudím Milujem tvoje pery...
  15. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Pre moju Kornelku :)
  16. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    ... no naj vám dokončím, že čom som bul jejs u Humennym ... moja drahá Kornelka sebe zdumala, že še budze učic korčuľovac ... ta mi jej bul vydzvihnuc korčule pre začatočnikoch ...
  17. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Rcenzia na reštauráciu u Humennym ... Poslesledný raz mi bul jejs u Humennym ... bandurka bula žimná a nedali mi tatársku omačku .... NEODPORÚČAM !
  18. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Pre moju sladučkú Medulienku :)
  19. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Kornelka, prajem Ti veselú Veľkú noc plnú slniečka, radosti, milých priateľov a pekných chvíľ :)
  20. King Kong

    Divine Kings - klanová diskusia

    Pre moju Kornelku :)
Hore