• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Ramirez

    Nová chyba Drobné chyby v textoch

    Ahojte, posielam zopár chýb na opravu. Kapitola Hobiti - budova Obilé pole: v popise vypadlo "od" ( V závislosti od jeho úrovne...) Kapitola Hobiti - úloha Obmieňanie plodín: Moje meno je... tak zložité - správne = také zložíté (aké-také, ako-tak) Kapitola Hobiti - oznam po ukončení úlohy...
  2. Ramirez

    Popisy vyrábaného tovaru nad budovami (nová verzia 1.74)

    Ahojte, donedávna sa nad výrobnými budovami zobrazoval popis vyrábaného tovaru. Pri dielňach to boli "Nápoje", "Chlieb" a pod. Od poslednej verzie sa zobrazuje len jednotný text bez ohľadu na to, ktorý typ zásob alebo tovaru budova vyrába. Nad dielňou sú to "Zásoby", manufaktúra na mramor má v...
  3. Ramirez

    Nová chyba Novinky Elvenaru, oznam: Už ste počuli?

    S aktualizáciou minulého týždňa se pridali úplne novú stavebnú sadu, ktorá sa dá získať výhradne prostrednítvom Výroby! Ste ten šťastní (správne = šťastný (je len jeden), alebo (ak oslovujete viacerých) správne = ste tí šťastní) a máte už 1 zo 4 receptom (správne = receptov) Magickej šachovej...
  4. Ramirez

    Báseň o Elvenare (RamiRez)

    Elvenar, Tvoje zelené pláne a magické lesy, ma každý deň privedú tam, kde si Elfský národ, vznešený a hrdý, buduje mesto bok po boku s ľuďmi. Veže nášho mesta siahajú až k nebu, študujeme stavby, mágiu a vedu, ale predovšetkým, to čo nás spája, je spoločenstvo, kde sme ty, aj ja. Tam rukou...
Hore