• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Ramirez

    slovná hra

    ážio
  2. Ramirez

    slovná hra

    camembert
  3. Ramirez

    slovná hra

    Ezop
  4. Ramirez

    slovná hra

    éra
  5. Ramirez

    Diskusia k presunu hráčov

    Mňa presun nepotešil, predtým som mal okolo seba mestá, teraz oveľa viac prázdnych miest...
  6. Ramirez

    Divine Kings - klanová diskusia

    To ani ja doteraz, nič si z toho nerob. :-D
  7. Ramirez

    slovná hra

    Cap
  8. Ramirez

    Nová chyba Drobné chyby v textoch

    Aj ja ďakujem. :-)
  9. Ramirez

    Nová chyba Drobné chyby v textoch

    Ahojte, posielam zopár chýb na opravu. Kapitola Hobiti - budova Obilé pole: v popise vypadlo "od" ( V závislosti od jeho úrovne...) Kapitola Hobiti - úloha Obmieňanie plodín: Moje meno je... tak zložité - správne = také zložíté (aké-také, ako-tak) Kapitola Hobiti - oznam po ukončení úlohy...
  10. Ramirez

    Popisy vyrábaného tovaru nad budovami (nová verzia 1.74)

    Ďakujem za info a rýchlu odpoveď. :-)
  11. Ramirez

    Najlepší prístup k životu je mať v paži.

    Najlepší prístup k životu je mať v paži.
  12. Ramirez

    Popisy vyrábaného tovaru nad budovami (nová verzia 1.74)

    Ahojte, donedávna sa nad výrobnými budovami zobrazoval popis vyrábaného tovaru. Pri dielňach to boli "Nápoje", "Chlieb" a pod. Od poslednej verzie sa zobrazuje len jednotný text bez ohľadu na to, ktorý typ zásob alebo tovaru budova vyrába. Nad dielňou sú to "Zásoby", manufaktúra na mramor má v...
  13. Ramirez

    Nová chyba Novinky Elvenaru, oznam: Už ste počuli?

    S aktualizáciou minulého týždňa se pridali úplne novú stavebnú sadu, ktorá sa dá získať výhradne prostrednítvom Výroby! Ste ten šťastní (správne = šťastný (je len jeden), alebo (ak oslovujete viacerých) správne = ste tí šťastní) a máte už 1 zo 4 receptom (správne = receptov) Magickej šachovej...
  14. Ramirez

    prihlásenie

    Ani ja sa neviem prihlásiť, pri načítaní na progress bare vypíše "Chyba servera".
  15. Ramirez

    Vianočná mágia 2018

  16. Ramirez

    Kirit a Krarak

  17. Ramirez

    Diskusia k verziám hry

    Ahoj, nevyjadrím sa k plánovanej verzii (23.8.18), ale k prekladom do slovenčiny a slovenskej gramatike v tomto ozname aj všeobecne v hre. Celkovo sú na dosť nízkej úrovni. Nechcem rozoberať detaily, ani to nemá význam, ale pobavilo ma slovo zmyselný v poslednom ozname. Rozhodne to nie je opak...
  18. Ramirez

    Sada Woodelvenstock

    Síce sa mi (ešte ani raz) nepodarilo získať hlavnú budovu, ale aj tie, čo mám, sa mi páčia. Najmä tí tancujúci ľudkovia. :)
  19. Ramirez

    Báseň o Elvenare (RamiRez)

    Elvenar, Tvoje zelené pláne a magické lesy, ma každý deň privedú tam, kde si Elfský národ, vznešený a hrdý, buduje mesto bok po boku s ľuďmi. Veže nášho mesta siahajú až k nebu, študujeme stavby, mágiu a vedu, ale predovšetkým, to čo nás spája, je spoločenstvo, kde sme ty, aj ja. Tam rukou...
  20. Ramirez

    Súťaž o Kult Fénixa

Hore