• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. MIstav

    Jogurtová zmrzlina

    Jogurtová zmrzlina. Na 9 porcií budete potrebovať: 5 ks hustého bieleho alebo vanilkového jogurtu ovocie podľa chuti cukor podľa chuti Časť ovocia rozmixujeme spolu s cukrom a menšiu časť pokrájame na malé kúsky. Zmiešaním jogurtu a ovocia získame zmes, ktorú plníme do malých jednorazových...
  2. MIstav

    Výskum Chýba meno obdarovaného hráča

    Chcem poprosiť programátorov aby vpísali do okienka aj meno hráča, od ktorého som obdržal odmenu ... ďakujem :) (Za svoju veľkú pomoc obdržíš túto odmenu od hráča XY .)
  3. MIstav

    MIstav

  4. MIstav

    MIstav

    V čase "korona" trávim väčšinu času doma a tak som si vytvoril podmienky aby ma nič nerušilo pri elvenari ... :)
  5. MIstav

    Vyhody pre clena klanu

    Nerozmyslate nad nejakym zvyhodnenim clenstva v klane? Napr. obchod priamo v klane s moznostou kupovania/predavania za peniaze, zasoby ... ? .... este jedna pripomienka - peniaze, tovar atd by sa mal dat v klane aj darovat, minimalne poziciat aspon na nejake obdobie ...
  6. MIstav

    MIstav

  7. MIstav

    Koniec rozšírenia z provincie?

    Koniec rozšírenia z provincie pre FREE hráčov ? Tak mi zostali len 2 rozšírenia z výskumu ... ... zvyšné územie si budem môcť rozširovať už len za diamanty ???
  8. MIstav

    MISTAV - globálne otepľovanie

    ... a vody začali zalievať krajinu. Strach a hrôza zachvátili obyvateľov Elvenaru. Vedci začali príčinu skúmať ... až americkým vedcom sa podaril husársky kúsok, získali tajný dokument a v ňom (dôkazný čas 2.05 až 2.28) objavili pravú príčinu vzniku ozonových plynov, ktoré oteplili atmosféru...
  9. MIstav

    MISTAV

  10. MIstav

    Nejde sa pripojit na chat ... nejaka rada?

    kamarat pisal ze sa nevie pripojit na forum ... aj ini maju tento problem ... kto poradi co s tym?
  11. MIstav

    Divine Kings

    DK prijme pohodovych ludi do svojho klanu - ziadne osobite poziadavky - len chut hrat - aktivny aspon 1/2 tyzdna - ucast na turnajoch a kulturna vypomoc :)
  12. MIstav

    Divine Kings - klanová diskusia

    PRAVIDLÁ KLANU DIVINE KINGS Ďakujem Vám za Váš čas strávený čítaním a „Hŕŕŕŕ na něě ...“
Hore