• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Imiris

    Imiris

    Moja tekvica pred tým ako sa skolacospolievkovala :)
  2. Imiris

    Bonus za divy vo finále

    Čím sú divy na vyššej úrovni, tak sú drahšie, ale ich efekt je konštantný. Prvý level je vždy za runy a potom sú 4 za vedomostné body. Úroveň za runy je vždy 2x taká silná ako bežne vylepšenie. Uvítala by som, keby posledné a najdrahšie levely divov dávali o niečo viac výhod. Napríklad ten...
  3. Imiris

    Problémové presúvanie budov

    Pri prestavbe mesta od poslednej aktualizácie sa s kurzorom zle zachytávajú budovy, cesty. Niekedy to odmieta zobrať budovu alebo pri presúvaní ju nechce položiť na volné priestranstvo, hoci tam nie je prekážka.
  4. Imiris

    Imiris

    Ako sa Amuni dostali na smetisko dejín... Deti moje predrahé, dnes vám rozpoviem, ako skončili Amúňania svoju krutovládu nad zemou zvanou Elvenar. Po svojom znovuzrodení opanovali úrodné elvenarské polia, šírili vôkol seba púšť. Najnešťastnejší boli hobiti. Nečudo, že práve v hlave jedného z...
  5. Imiris

    Imiris

    Keďže som nastúpila do roboty od prvého júla, kapánek ešte nemôžem mať dovolenku :) To neznamená, že si nebudem vychutnávať koktaily a mňamky ;) Po príchode z práce je mi elvenar resetom a tomu musí byť moja tohtoročná letná láska pinakoláda :) Moj drahý mi spojazdnil aj hranie sa v altánku, do...
  6. Imiris

    Pri vkladaní VB kamkolvek, hra padá

    Dnes ráno som chcela ivestovať vedomostné body do divu iného hráča a hra mi padla, opakovalo sa to 4x, vložiť kúpené body mi išlo. Skúšala som teda vložiť body do výskumu a hra mi spadla znova.
  7. Imiris

    Imiris

    V jedno pekné biele ráno, povedala somm si: áno! Vybudujem mocnú ríšu, o akej ani kroniky nepíšu. V Elvenare, bájnej zemi, ihneď zapáčilo sa mi. Rástol domček pred stromčekom, rástol stromček za domčekom. Provincie rad za radom, pribúdajú vďaka skladom. Čo to zvládne i vojsko veľké...
  8. Imiris

    Imiris

    Môj návrh na prvoaprílový žart by bol jednodňový event s asi 100 úlohami. Išlo by o úlohy banálneho typu, ako získaj jeden mramor, posuň budovu, podaj výpomoc, vypi pivo, nájdi enta, zasa posuň budovu, ktoré by sa dali rýchlo splniť. Odmena by bola zobrazená hernou kockou. Ľudia by boli...
  9. Imiris

    Imiris

    Keď sa žaba zmení na princa zelenej farby :) :oops::rolleyes::)
  10. Imiris

    Turnaj - jedenásta odmena

    Viacero ľudí sa u nás v spoločenstve pýta, či šéfovia v Inno nezvážia ešte ďalšiu turnajovú odmenu pre spoločenstvá, ktoré ráznejšie prekročia maximálny počet bodov potrebných na 10 truhličiek. U nás sa pravidelne stáva, že máme pár tisíc navyše, tento týždeň je to dokonca až 16t. Bolo by možno...
  11. Imiris

    Imiris

    Magická mannová chatrč v ľavom dolnom rohu.
  12. Imiris

    Potvrdená chyba Nula jednotiek v turnaji

    Zdravím, na 16. provincií mi pri výbere vojska ukazovalo na počet oddielov u všetkých jednotiek 999, nič sa nezmenilo, ani keď som ich poslala bojovať, len na bojisku svietila pri každom panáčkovi nula. Reku, len to zle ukazuje, ale nepriateľ ich okamžite zastrelil, padla nula. Nenabehlo mi to...
  13. Imiris

    Imiris

    Moja maska pre vílu:)
  14. Imiris

    Imiris-Letná súťaž

    Oromis vyrastal na Útulnej farme odkedy sa pamätal. Keď bol ešte nemluvňa, Fafner, majiteľ farmy ho našiel pohodeného v húští, keď zaháňal svoje kozy z paše. Vlastné deti nemal, tak sa chlapca ujal a mal ho rád ako vlastného. Jeho žena Serena, mu však vždy bola viac zlou macochou než matkou...
  15. Imiris

    Prispievanie do starovekých divov

    Podľa čoho zistím, že je možné ešte dostať odmenu pri starovekom dive? Je v tom nejaký systém? Záleží to nejako od druhu a levelu, prípadne ako? Aby som vopred cca vedela, či sa mi tam ešte objaví truhlička :)
Hore