• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. axa11

    Diskusia k Jesennému Zverokruhu

    Stále tu niekto nepochopil,že hrá ma baviť,byť relaxom hoci aj za peniaze ale nie ďalším úväzkom namiesto dalšej práce a k tomu ako neraz píšem je tu problém ten,že momentálne nie všetci majú rovnaké podmienky čo sa týka ako úloh tak odmien,čí sú to eventy turnaje najnovšie nepotrebná veža...
  2. axa11

    Diskusia k Jesennému Zverokruhu

    citelius sorry ale si múdry ako rádio a zjavne nemaš vobec šajnu ako to tu v hre funguje a nie každý minie výplatu pre športku sazku v hre čo je prakticky celá hra športka sazka a nie všetci majú rovnaké podmienky v hre.Ak naozaj chcem športku sazku tak to spravím v reále ale nie za pohyblivé...
  3. axa11

    Diskusia o Veži Večnosti

    Veža največšia volovina akú som videl v nejakej hre a teleport absolutne nepotrebné kúzlo.
  4. axa11

    Diskusia k Jesennému Zverokruhu

    To ako naozaj mám vyrábať v akademii mágie sračky ktoré nepotrebujem aby som splnil úlohu a takých debilít je omnoho viac.Absolútne tie eventy a všetko ide tu dolu vodou,ked hra tlačí jednotlivca aby bol v spoločenstve aj ked nechce.Je to bieda čím dalej tým vačšia.
  5. axa11

    Sieň slávy bojovníkov Elvenaru

    No neviem, čo je tu na tom niečo závidieť,Tak jedine pre malé deti.
  6. axa11

    Diskusia o Veži Večnosti

    Napíšem rovno - kravina.
  7. axa11

    Sieň slávy bojovníkov Elvenaru

    No už načo je toto dobré nechápem.
  8. axa11

    Morské panny - denné odmeny

    Lenivý človek čo má kŕče v prstoch od klikania si to pozrie na elvengems.com/mermaids/daily-prizes/
  9. axa11

    Diskusia k morským pannám

    Som dlho nepísal ale celá hra je športka sazka,nič iné a to motivujúce nieje.
  10. axa11

    Vianočná súťaž

    20 rokov som nemal stromček, ani tento rok nebude, tak sa nezapojím.)
  11. axa11

    Diskusia o Pushingu a Blokovaní (BAN) hráčov

    No hrával som jednu hru dávnejšie a predstav si,že ak chcel niekto hrať cez moju wifinu tú istú hru tak bolo nutné dokonca nahlásiť údaje človeka na firme, až ak firma povolila účet z rovnakej IP adresy až vtedy si mohol účet založiť dotyčný. A trh ?Tak toto nieje trh iba výmena šuriek,ak chceš...
  12. axa11

    Diskusia o Pushingu a Blokovaní (BAN) hráčov

    Turnaj si nezahráš,pokiaľ niesi v spoločenstve a samozrejme aj z toho plynúce odmeny nezískaš a tak isto dobrodružstvo je lepšie hrať vo väčšom spolku ako sám.Tým pádom spoločenstvá majú zmysel. A aby som nezabudol stačilo by potom iba dohliadať aby v jednom spolku nebolo viac ako jeden účet...
  13. axa11

    Diskusia o Pushingu a Blokovaní (BAN) hráčov

    Ja byť na strane Innogames zruším dávanie VB cudzím hráčom do divov a ponechám dávanie VB do divov iba samému sebe za nejakú odmenu po vylepšení a na trhu by som zrušil možnosť dávať neférové ponuky.Tým pádom by sa mulťáky nemuseli riešiť,lebo by stratili zmysel.Sorry za spam.
  14. axa11

    Diskusia o Pushingu a Blokovaní (BAN) hráčov

    AltairMiles tiež som napísal svoj názor a nikto tu nebude diktovať či sa smie k téme vyjadriť alebo nie a už vôbec nie hráč,Na to právo má jedine admin ak sú porušené pravidlá diskusie.
  15. axa11

    Diskusia o Pushingu a Blokovaní (BAN) hráčov

    AltairMiles Nechápem čo sa starieš do iných hráčov ako hrajú.Ja to ich vec nie,ak porušujú pravidlá je tu od toho iná kompetentná osoba.Nie ty ani nikto iný z hráčov.Pozri váš spolok a staraj sa tam, ja tu nebudem písať, ale u vás tiež nieje všetko košér ked už tak.Možno teraz je, ale nebolo a...
  16. axa11

    Diskusia o Vyrábaní (crafting)

    Je to aspoň čo sa týka budov absolútna bieda.
  17. axa11

    Informácie o aktivite

    No dával som tu návrh už viac ako pred rokom a dokonca aj graficky a návrh už tu nieje a neviem čo sním ale asi nič,kedže do dnešného dňa neviem či sa tým budu vôbec niekedy zaoberať.Samozrejme by bolo fajn ak by to bolo.
  18. axa11

    Diskusia o Bezhlavom Halloweene

    No táto budova je jedna z mála. ktorá sa naozaj vyplatí.
  19. axa11

    Diskusia o Bezhlavom Halloweene

    picmuch si nič z toho nerob.:D Ja už kupujem 1 VB za 1 319 000.:D
  20. axa11

    Kirit a Krarak

Hore