• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. *Hawkins*

    Diskusia k verziám hry

    nová rasa nieje na pláne? :D začína to byť celkom nuda
  2. *Hawkins*

    8. výročie

    pre mňa to je Súmračný fénix, páči sa mi že mi zníži straty jednotiek, keďže vo veži mi padajú ako komáre po postreku
  3. *Hawkins*

    Diskusia k hostine mamy Juul

    po prvom evente v tomto štýle som dúfal že spravia nejaké úpravy ale žial som mal vysoké očakávanie a nezmenilo sa v podstate nič :D stále to je zbytočne zdlhavé a nudné. ovela viac preferujem eventy kde si len otvorim truhlicu ktorú chcem a vybavené, nie ako tu že si musím pol hodinu skladať...
  4. *Hawkins*

    Diskusia k Veľkým vykopávkam

    Je to smutné že je to v podstate pay to win event....mám splnené všetky úlohy a neviem sa udržať ani v striebornej lige. Čo znamená že je v podstate nemožné získať celý set bez toho aby som si ho kúpil.
  5. *Hawkins*

    Diskusia k "Bráne do minulosti"

    dúfam že tento systém eventu bol prvý a posledný krát :D úplný otras a zbytočne zdĺhavé klikanie
  6. *Hawkins*

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    príde to aj k nám? :D lebo fakt sa mi nechce o 2 mesiace dlhšie robiť túto rasu
  7. *Hawkins*

    Event

    čo majú admini s tým aké dáva v evente úlohy? :D
  8. *Hawkins*

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    dúfam že bude dávať aj nejaké užitočné bonusy :D lebo vyzerá velmi pekne
  9. *Hawkins*

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    po velmi dlhom čase sa mi páči nejaká nová budova
  10. *Hawkins*

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    ako radšej dám 2 miliony many na vylepšenie divu ako 100T orkov ale toto už fakt preháňajú trošku Inak odkedy sú drahšie magicke obytné a magické dielne? ja som to len nedavno postrehol že ,,zrazu,, sú drahšie o 600 diamantov
  11. *Hawkins*

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    vidno že už im dochadzajú nápady, majový event plný zrecyklovaných budov, nová rasa v ktorej sa budovy menia len minimálne čo sa týka vzhladu...výskumový strom ani nebudem komentovať len by ma zaujímalo či by vývojárov bavilo robiť jednu rasu rok a na jeden vyskum vyhodiť 1,5 miliona tovaru...
  12. *Hawkins*

    Diskusia o Zhromaždovaní Kultu Fénixa

    hej oplatí kedže nový fenix je totalne na prd pre mňa :D
  13. *Hawkins*

    Diskusia o Zhromaždovaní Kultu Fénixa

    po dlhej dobe budem robiť event, vďaka tomu že nám dali takúto možnosť :D
  14. *Hawkins*

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    tak to je dosť na prd kedže všetky stare artefakty rozoberám :D
  15. *Hawkins*

    Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

    aby sme sa viac snažili získať mizerné odmeny :D
  16. *Hawkins*

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    aspoň že budu artefakty na starých fenixov :D aj ked len 3 ale aj to je niečo....
  17. *Hawkins*

    Mesto Rozšírenie mesta

    súhlasím s tebou vo všetkom :D aspoň lacnejšie by to mohlo byť
  18. *Hawkins*

    Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

    škoda :D len je škoda že mi stoja v inventari odkedy ich vydali, nerozumiem načo si dali tú námahu robiť 3 fenixov keď nám nedajú možnosť získať artefakty na nich....mali spraviť len jedného a hotovo :D
  19. *Hawkins*

    Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

    asi som velmi naivný keď dúfam, že tam v budúcnosti dajú fenixové artefakty, či? :D
  20. *Hawkins*

    Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

    odmeny také isté ako na minulom? :D
Hore