• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. hajka

    Diskusia k zimnej udalosti

    otázočka ,to kľúče dostane len niekto???
  2. hajka

    Fantastic Beasts

    Možností je veľa....
  3. hajka

    Fantastic Beasts

    chceli by ste zmenu,čo by bolo super???
  4. hajka

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Pekný strom,ale chýba mi prídavok ...ľudia,ak dá len kultúru ani nestaviam nie je dosť miesta
  5. hajka

    Opravená chyba Menhirokova povinnost: 10.-ta uloha

    dík za radu môžem ja vyrábať nápoje dookola a nič....
  6. hajka

    Hajka

  7. hajka

    Chatrč staviteľov

    Jednoznačne som za zmenu,sú veľmi málo viditeľné v prípade väčších miest,mohla by byť vyššia a na špičke strechy by mohli navrhnú aj nejaký znak staviteľov napríklad kladivo
  8. hajka

    Koľko máte provincií ?

    ak by ťa aj presunuli na otváranie provincií budú tie isté nároky podľa mňa to záleží len od vzdialenosti od tvojej provincie aj ja som si to užila v niektorých boli orkovia a niekde ešte nie ,ale už som za vodou.....len orkovia sú pre mňa nuda
  9. hajka

    O susedskej vypomoci

    Možno by to aj bolo jedno aká budova by to bola,ale zrýchlilo by to hru pri 300susedoch strávim 1,5h a čas je drahý
  10. hajka

    Koľko máte provincií ?

    je ťažké posúdiť ,lebo je tu veľa premenných,nielen vyskúmané provincie,ale aj aké divy postavené a vylepšené,všetko čo vplýva na veľkosť a silu vojska,tak je to u každého iné.
  11. hajka

    Koľko máte provincií ?

    ani nie,aj v boji su moji celkom v pohode
  12. hajka

    Koľko máte provincií ?

  13. hajka

    Koľko máte provincií ?

    234otvorenych,ale niekedy sa aj boje dajú vybojovať,niečo vykupujem.Len vylepšiť svojich bojovníkov a pôjde to.Na vykupovanie dosť drahé,....
  14. hajka

    Bugnutý stavitel?

    mne sa to stalo,ale nepomohlo mi nič len vyčistiť cele PC,lebo z podpory mi písali,že to nieje ich chyba
  15. hajka

    Nový sklad na měd a žulu...

    Myslím,že sklady ani nepotrebujeme ,:Dvždy všetko použijem,ale výmena za iný tovar by mi pomohla a možno aj iným vymeniť prebytok za niečo čo mi chýba:rolleyes:,čo vy nato?
  16. hajka

    Sklad budov

    O sklade budov sme rozprávali aj v spoločenstve,ale ja som mala na mysli skôr uloženie manufaktúr ,ktoré momentálne nepotrebujem,lebo svoje vylepšené som predala pre nedostatok miesta a dlho trvalo ich vylepšovanie tak ma to sklamalo,ve´d v tom prípade by kultúra aj ľudia pribudli;):cool:
  17. hajka

    Vianocny event

    Bolo by fajn ,k by odmeny boli naozaj vianočné,čo tak niečo super pekné s obyvateľmi a kultúrou nech sa potešíme zo všetkého aspoň po 2000??A poprosím nech to nezaberá veľa miesta,priestor je veľmi vzácny.Nechám sa prekvapiť a pekné Vianoce všetkým.
  18. hajka

    Pokec sveta Arendyll

    no to máš MajaR pravdu ja som ich zatiaľ mala po 1000 a po zmene 4000 tak to smola už nekupujem....trocha prehnaná cena k platu na Slovensku...prepáčte
  19. hajka

    Pomôžem,ak môžem...stačí požiadať...

    Pomôžem,ak môžem...stačí požiadať...
  20. hajka

    Pokec sveta Arendyll

    štatistika by sa zišla, lebo ak nemáš dobrých spoluhráčov ťažko sa posúva aspoň týždenne by sa malo ragistrovať koľkokrát tam hráč je...pomohlo by nejak ich postrčiť
Hore