• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Igorius

    DŽIN

    Ahojte. Chcem sa spýtať na džina. Mám ho v 10. kapitole a drvivú väčšinu odmien, ktoré mi poskytuje je 17 000ks manny. Odmenu mi dal 10 krát a z toho 8 krát to bola manna. Už mi to lezie na nervy, lebo mannu nepotrebujem, mám jej dosť. To je tak naschvál nastavený, aby v 10. kapitole dával...
  2. Igorius

    Mesto Teleport Starovekých divov

    Neviem, či sa to tu niekde v minulosti riešilo, ale nenašiel som nikde nič. Zaujímalo by ma prečo sa Staroveké divy nedajú teleportovať? Aký je na to dôvod? Vývoj stojí strašne veľa a miesta v meste je málo, veď to každý vie. Keď potrebujem miesto a nejaký div sa mi zdá zbytočný tak ho musím...
  3. Igorius

    Nové herné funkcie Obchodovanie s artefaktmi

    Ahojte. Chcel by som dať návrh, či by sa nemohlo medzi hráčmi obchodovať s artefaktmi. Je ich ťažké získať a ja aj keď nejaký získam, tak ho nepotrebujem. Pol roka si chcem vylepšiť ohnivého fénixa a nezískal som ani jeden artefakt, len také aké nepotrebujem. Preto by som uvítal možnosť výmeny...
  4. Igorius

    Výroba v Akadémii

    Ahojte. Kedy bude v Akadémii možné vyrábať budovy zo sady budov k Pútnickému veľkostatku? Event som urobil celý a aj tak nemám túto sadu budov kompletnú. Kedy to bude zaradené do akadémie, tak ako iné sady budov?
  5. Igorius

    Artefakty vo Veži

    Ahojte. Veľmi ma zaujíma, kedy budú vo Veži nové artefakty, resp. kedy v nej budú artefakty Fénixa? Vežu hrám naplno až úplne nahor. Je to dosť náročné a získavam artefakty, ktoré nechcem. Kedy sa to bude meniť?
Hore