• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. atawri

    nová kapitola....jupíííí. A smerujem si to prvej "300". Teším sa preveľmi. PS: hoci máme...

    nová kapitola....jupíííí. A smerujem si to prvej "300". Teším sa preveľmi. PS: hoci máme aktuálne status quo 25/25, hľadáme jedného aktívneho hráča do spolku TRINITY. Prečítaj si popis a pochopíš, prečo je fajn byť súčasťou nášho spoločenstva. Podpora na 200% a rešpekt k našim odlišnostiam a...
  2. atawri

    Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

    Teším sa, že sme vyhrali DS jún 2023 s ôsmymi novými členmi a 6 malilinkými mestečkami, ktoré sme vzali pod svoje krídla (fúzia s malilinkým spolkom) a učíme ich hrať Elvenar a nebyť SÓLO HRÁČMI. Asi sa nevyjadrím ku herným funkciám, ani k odznakom. Nie je ľahké ustáť tento týždeň, ale je to...
  3. atawri

    8. výročie

    jeeej, to bola pekná súťaž, super... škoda, že som na ňu nenarazila skôr :)
  4. atawri

    Diskusia k verziám hry

    Vďaka za LINK na diskusiu na fóre cz... k tomu asi len toľko, páči sa mi výraz "lovci VB" a stretávame sa s nimi v hre, takže tie limity sú OK
  5. atawri

    DS alebo EVENT. Čo nás čaká?

    Ahojte, máte niekto bližšie informácie o tom, čo nás čaká po skončení eventu "šťastná plutvička"? Môžeme sa tešiť na ďalší alebo sa pripravovať na DS? Vďaka za Vaše info a pekný dník :)
  6. atawri

    TRINITY - putovanie svetom dobra, zábavy a starostlivosti o seba navzájom

    TRINITY - putovanie svetom dobra, zábavy a starostlivosti o seba navzájom
  7. atawri

    DS

    Ahojte priatelia a slávny ľud Arendylský, rada by som si overila jednu informáciu k DS. Predpokladám, že stále platí pravidlo, že odmenu z truhličky získa len ten hráč, ktorý vloží aspoň jeden odznak na aktuálnej mape DS. Samozrejme, hra ma na to upozorňuje, avšak máme hráča, ktorý tvrdí, že...
  8. atawri

    Výroba v Akadémii

    Ja sa k tejto otázke pripájam. Aj mňa by zaujímalo, či bude niekedy možnosť si doplniť sadu Pútnický veľkostatok. pokiaľ viem, viacerí túto sadu nemajú kompletnú.
  9. atawri

    Diskusia k Zahmlenému lesu

    V evente je úloha, ktorá je náročná a znevýhodňuje malé mestá, kedže im znemožňuje často aj viac ako 24 hodín prístup k eventu a plneniu úloh, respektíve splnenie tejto úlohy je enormne náročné. Ide o nasledovnú úlohu s dvomi alternatívami: vyrieš bojom 3 stretnutia (v provinciách) alebo použi...
Hore