• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Nová chyba nedodané diamanty

    Zdravím, čo mám robiť keď mi hra nedala 200 diamantov za prieskúmníka v Elementoch. Pritom mám všetky predošlé úlohy urobené. Kto mi dá týchto 200 diamantov, snažím sa a surovo mi diamanty nedajú. Hnevám sa. Je to nespravodlivé!
  2. Nová chyba Po zbere kladiviek z dielní necháva budovy rozostavané

    Po zbere kladiviek z dielní neukazuje budovy ale okamžite ich ukáže rozostavané (ako pri vylepšovaní).
  3. nová mapa

    Ahojte bolo by fajn dať nejaké nové územie nová mapa, kde by sa dali vyrábať nejaké iné tovary, ktoré by sa potom dali využiť v hlavnej mape. Dalo by sa tam prejsť nejakým portálom z mapy. Bolo by to fajn.
  4. pvp súboje

    Ahojte uvažuje sa nad niečím ako pvp súboje? hráč proti hráčovi, či spoločenstvo proti spoločenstvu? ďakujem
  5. mapa

    Ahojte, tie stavby napravo od mesta sú len dekorácia či sa budú nejako neskôr využívať? ďakujem.
  6. Odmeny spoločenstva veže

    Ahojte, Čo sú to odmeny spoločenstva veže, za čo sa získajú a načo sa dajú použiť? Ďakujem
  7. Nové herné funkcie Prepínač Človek/ELF

    Ahojte, Veľmi by som uvítal pridanie prepínača Človek/ELF napr. do nastavení hráča. Mohlo by to byť napr. min na 3 mesiace platné. Ak rozmery budov sú zodpovedajúce, tak nevidím problém prečo by sa to nedalo urobiť. A verím tomu, že by to uvítali viacerí hráči, nakoľko nový svet sa asi otvárať...
  8. Ostatné Eventové budovy

    Prijal by som keby dali do eventovej budovy kráľovské vylepšenie, alebo plánik, alebo krmivo, alebo diamanty. Neuvažovali ste o tom?
  9. Nový svet

    Bude sa pridávať nový svet? Respektívne chcel by som hrať na môj login aj za ľudí aj za elfov. Ako sa to dá? Vopred ďakujem.
  10. Ostatné Eventové budovy

    Bolo by možné tieto budovy nielen vylepšovať ale aj degradovať (znížiť úroveň budovy)? Niekedy by som to aj využil keď sa zmenia tovary a človek si to predtým nepozrie. Možno by to uvítali viacerí.
  11. Spoločenstvo Hráme pre zábavu. príjma nových členov

    Ahojte, Sme stabilné spoločenstvo aktívnych a priateľských ľudí. Naše ciele sú neustále rásť v rebríčku a pritom sa hlavne zabaviť. Neustále robíme turnaj minimálne na 10 truhličiek. Vo veži teraz ideme na vlne strieborných medailí. Dobrodružstvo spoločenstva sa umiestnujeme do 30. miesta v...
Hore