• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Diskusia k verziám hry

    Vo verzii 1.172 bolo na kartu prehľadu turnaja, prístupneho z karty prehľadu spoločenstva, pridané tlačidlo, ktorým sa dá dostať na mapu. Všimol som si, že to tlačidlo tam je len vtedy keď ešte nemám nahraté žiadne body. Akonáhle som zahral jednu provinciu to tlačidlo zmizlo. Nemohlo resp...
  2. slovná hra

    VArieTÉ
  3. slovná hra

    načOS (nachos - mexicke jedlo)
  4. Rozsirenie mesta

    Chceš povedať že už máš všetky rozšírenia za 620 provincijí ? Tak to gratulujem. K tvojej otázke. Momentálne áno. Predpokladá sa že s prichodim 21 kapitoly bude možne umiestniť dalšie rozšírenie za provincie, možno za 660 ( alebo viac, kedže posledné je za 40) provincií.
  5. Nová chyba Tovary zpriatelenej rasy kap. 18

    Nechcem vždy písať kôli drobnostiam, . Tentokrát sa jedná o názvy odznakov ktoré za vyrábajú v uzloch elementálov Camperove medaily - odvodené od Camper´s Medals , kedže to nie je meno ale aktivita ako ostatne odznaky tak by to malo byť : Táborníkove - sprievodcove medaily - z anglického...
  6. slovná hra

    UMelEC
  7. Mesto Zvyraznenie symbolu vyrobeneho tovaru nad budovou

    poprípadne pridať ešte tenký červený krúžok, to by tam malo dostatočne kontrastovať - tento nápad veľmi rád podporujem, koľkokrát sa mi stalo že som nepozbieral jednu výrobu z eventových setov, to potom narobí paseku v harmonograme, keď zbieram 20 budov s 24 hod výrobou :)
  8. Div Svätyňa šampiónov - údaje

    Na wiki v rozpise divu Svätyňa šampoiónov(18 kapitola) je nesprávne uvedený údaj o množstve orkov ktorý sa dajú získať za turnajové body. Ten počet nie je fixný. Správne je to percentil z požadovanej kultúry. Čo znamená že pri kultúre 1 mega a dive na lvl 35 môže človek získať až 19 orkov za...
  9. susedská výpomoc na Hlavnú budovu

    Netušíte náhodou či je obmedzene množstvo koľko krát môžeme dostať sus.pomoc na hlavnu budovu? Lebo ja mam pocit že to je obmedzené len na 20 krat.
  10. Opravená chyba Veľmi pomalá pošta

    samotné otvorenie správy trvá niekedy dlhšie ako 10 sekúnd, nehovoriac o vláčikových správach, s 300, 400,...800 správami, také sa môžu načítať aj 30 sekúnd, takže je možné že zatial čo sa načítajú tak tam pribudne niekoľko príspevkov, ktoré sa nezobrazia pretože tam neboli ked sa načitavanie...
  11. Diskusia k Sezónam

    už som sa bál že to príde až začiatkom oficiálnej jari, kedže sme uprostred zimy akurát
  12. Opravená chyba zopár škriatkov v preklade

    budova Spiaci titán - je neprávne pomenovaná, to ostalo ešte z predchodzej udalosti ked bola dostupna
  13. slovná hra

    KAlamiTA
  14. Diskusia ku Kotlíku

    momentálne je dostupných len 5 čiaš, jedna automaticky a 4 za turnaj, zvyšné majú v zálohe možno pre nejaku udalosť
  15. Diskusia ku Kotlíku

    ktorá prísada dáva aký bonus :
  16. Nejedná sa o chybu Veža

    to pretože ste ako spoločenstvo nenahrali 520 bodov ale len 321, nestačí len že ty sám vybojuješ až na koniec vysokých hál - druha tretina veže, ale aj ako spoločenstvo tam musíte dosiahnuť, ukazuje to ten ukazovateľ vlavo (ked je veža aktívna), v skratke : dostaneš tolko odmien kolko je...
  17. Nejedná sa o chybu Pocitanie bodov vo Vezi za pomoci archivu

    Prepáč, ale tento návrh mi príde zbytočný. Prečo ti to tak "vadí" , alebo bije do očí?. Myslím že jednoducho pre to ,že veža má zastropovaný limit za kolko bodov ešte získaš odmeny. Turnaj bol na tom kedysi rovnako. Odmeny sa dali získať za 40.000 bodov - 10 truhlíc, ale spolok mohol kludne...
  18. slovná hra

    CEsnAK
  19. Ukladanie bodov z turnaja do archivnej truhlice

    ak je to odpoved ktoru si hladala , tak, nemáš za čo
  20. slovná hra

    KAnoPA
Hore