• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Lucienne

    Diskusia k Návratu Čarodejníkov domov!

    Páči sa mi zmena, ale tie ligy vôbec, dať tam buď iný percentuálny podiel,..aby viacerí hráči mali aspoň ten dosah na strebro,. Lebo mať skoro zlato, a dostať sa skoro k amatérovi pri splnení všetkých úloh, sklamanie. :D
  2. Lucienne

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Ďak, tak som chápala a už naskočilo ako denná odmena,.tak je len raz za čas. Nepáči sa mi tá úloha, viem že tam je i druhá možnosť, ale nie každý máme stále na vyjednávanie, aby sme dokončili event je tam toho dosť, ešte keď som tam na začiatku a ten bonus minulý event neviem či mi vôbec...
  3. Lucienne

    Spoločenstvá Monument "boostre" divov spoločenstva

    Pekné napísané, ale to s tým hráčom by som neriešila, je jeho chyba keď odíde a možno odíde do lepšieho, kde sila spoločenstva bude vyššia. Tak isto ako keď likviduješ div, alebo event budovu naspäť nedostaneš žiadnu cenu útechy, je to len vlastné rozhodnutie.
  4. Lucienne

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Ahojte, chápe niekto zmyseľ tej úlohy s dopĺňaním jednotky ? Vzhľadom k tomu, že event je spravený na priame pridávanie jednotky do army a nie bonusu do inventáru.
  5. Lucienne

    Diskusia k Vzostupu Kultu Fénixa

    Stavať nebudem,. :) Mám problém pri 53. úlohe (3x použi urýchlovač alebo vyjednaj 3 stretnutia) Urýchlovače sa berú, ako urýchlovače času?,. lebo tie mi neberie, alebo to je ako na bete, kde bolo niečo ako vyvolaj 3x voj. jednotku pomocou bonusu ?
Hore