• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. TomasMan

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Neviete niekto či bude zase taká možnosť že sa z nových artefaktov budú dať vyrobiť staré ???
  2. TomasMan

    Diskusia k novým odmenám vo Veži Večnosti

    Najlepšie by asi bolo keby každé poschodie dávalo niečo iné. Nehovorím aby fragmenty nedávalo vobec lebo hráči ktorý začali len nedávno ich určite nemajú veľa. Tiež je pravda že každému sa nedá vyhovieť keď že každý hráč chce niečo iné. Mne sa napríklad časovača strašne hodia lebo skrz nich...
  3. TomasMan

    Diskusia k novým odmenám vo Veži Večnosti

    Mňa napríklad potešilo to že sa dá získať artefakt fenixa pretože mi 2 chýbali. Mne zase strašne vadí to že dostávam veľa fragmentov ktoré sú mi na nič keďže už teraz ich mám cez 900k. Najhoršie je to keď mi to dá na treťom poschodí kde už pýta tisícové oddiely a ako odmenu mi hodí 500...
  4. TomasMan

    Diskusia k Turnajovým zmenám

    Ja som tiež skúšal pár krát manuál ale jedna provincia cca 5 minút keby som tak mal hrať 30 provincií tak ďakujem pekne sú tam menšie straty ako pri automatickom boji ale 2 hodiny jeden turnaj
  5. TomasMan

    Diskusia k Turnajovým zmenám

    Včera sa začal nový turnaj a žiadna odozva tu neni čítam česke fórum, nemecké 90% iba nespokojnosti ale u nás sa asi každému páči nový spôsob to som fakt jediný ktorého tieto zmeny v turnaji totálne znechutili?
  6. TomasMan

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Tak je kamarát
  7. TomasMan

    Diskusia k veži večnosti pre spoločenstvá

    A čo si čakal že ti inno games pošle kremeš? neviem ako si na tom ale ja som ešte nehral hru ktorú by si mohol hrať na maximum zadarmo (možno solitare na PC) za všetko sa platí. V jednom čo máš pravdu je to že je to drahé. Keby dali nejaké normálne akcie a eventy určite by si raz za pol roka...
  8. TomasMan

    Diskusia k veži večnosti pre spoločenstvá

    Jediné asi čo by som zmenil je asi to nech tam nedáva milion fragmentov už teraz ich mám 120tisíc a nemajú využitie.Nedá sa to niečim nahradiť ???
  9. TomasMan

    Mesto Rozšírenie mesta

    To že sa za to platí ma neprekvapuje zadarmo ti nikto takúto hru nebude dávať ale aspoň nejaké akcie o 50 percent dole oni tam mrdnú 10 percent dole a pri 6000 si to ani nevšimneš.Strašne málo akcií dávajú minule mi vybehol 100 bonus na diamanty nemal som love ta som nekúpil a potom keby som už...
  10. TomasMan

    nezobrazuju sa ulohy pre Elvariansky karneval

    Ja som splnil všetky úlohy a dalo mi ich len 7
  11. TomasMan

    Akcie

    no ja ešte tak daleko nie som :D
  12. TomasMan

    Posilnenia výroba

    Ďakujem za info
  13. TomasMan

    Posilnenia výroba

    Zdravím. Mám takú otázočku mám 2 účty na jednom mám zvýšenú výrobu na zvitky a na druhej hodváb obe mám vylepšené na 15. Zvitiek vyrobím 872 kusov za 3 hodiny pri 700%bonuse (500relikvií) a hodvábu vyrobím 945 kusov za 3 hodiny pri 547%bonuse (310relikvií) vie mi niekto vysvetliť prečo ten...
  14. TomasMan

    Akcie

    No 10 percent je dobre keď kupuješ prvé políčko ale nie 10 ktoré stojí 5500 diamantov
  15. TomasMan

    Akcie

    Neviem ako ste na tom ale ja jedine čo som zatiaľ kúpil v tejto hre je územie je toho tak veľa treba stavať a nemáš kam ta ma napadlo že by sa hodila nejaká akcia na územie či už kúpiť alebo vyhrať v nejakom evente.
  16. TomasMan

    Elvariansky Karneval - denné odmeny

    škoda ale aj tak dakujem za vypísanie odmien aj úloh si super :D
  17. TomasMan

    Elvariansky Karneval - denné odmeny

    Jaj ja že sú všetky vypísané no dúfam že tam dajú studničky dosť by sa mi zišli
  18. TomasMan

    Elvariansky Karneval - denné odmeny

    Ja si odkladám sladkosti že možno bude na konci zasa studňa želaní a nič z toho :(
  19. TomasMan

    Výmena bonusov

    Niečo podobné je v hre forge of empire čo vyrába tiež innogames takže by sa to dalo aj tu zrealizovať
Hore