• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Diskusia k Záhrade kráľovnej víl

    Ľudová kapela 4x4 (12. deň) a Stánky koláčov na trhu 2x3 (13. deň) majú uvedené, že dávajú rovnako kultúry a obyvateľov. Je to vzhľadom k rôznym rozmerom uvedené správne? Vopred ďakujem za upresnenie, aby som vedel na ktorú sa zamerať.
  2. Diskusia k Turnajovým zmenám

    Pokiaľ ide o boj na mobile, neplánujú vývojári pridať manuálny boj aj do aplikácie? Vo Forge of Empires, čo je podobná hra od rovnakej firmy to funguje.
  3. Diskusia k Jesennému Zverokruhu

    Mne ju dnes dalo 2x po sebe, celkovo asi 5x za event. V podstate sa mi opakuje 5-6 úloh dookola.
  4. Niečo sa pokazilo

    Po vyskúmaní pokročilých dielni mi stále vyskakuje toto. Skúšal som hru odinštalovať a stiahnuť nanovo, no nepomohlo. Vopred ďakujem za rady. Edit: Tak problém sa vyriešil sám. Ráno už hra nabehla bez problému.
  5. Evolúcia Fénixa

  6. neefektivny vycvik jednotiek

    Ďakujem za objasnenie.
  7. neefektivny vycvik jednotiek

    Mám rovnaký problém. Stav jednotiek v tábore a pri dobíjaní provincií je stále na tom istom počte, ako by som žiadne nevycvičil. Pri boji v turnaji mi ukazuje podľa mňa reálny počet jednotiek.
Hore