• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. Lord Stanley

    názov mesta v apke

    Ahojte, chcel by som sa opýtať prečo sa cez mobilnú aplikáciu nedá zmeniť názov mesta?
  2. Lord Stanley

    fénix a kúzla

    Ahojte, chcel by som sa opýtať, keď mám na fénixovy očarovanie magické dary, prečo nie je možné požiť kŕmenie? Nemyslím, že by mal byť problém kombinovať tieto 2 kúzla....... vďaka za odpoveď
  3. Lord Stanley

    Stavitelia spolu...

    Ahojte, náhodou nejaká nová možnosť v hre pri stavaní budov a ich vylepšovaní, že by sa dalo použiť viac staviteľov na jednu budovu a skrátiť tak čas, povedzme o 10% za každého ďalšieho staviteľa....? Iba taký návrh, mohlo by to byť zaujímavé.
  4. Lord Stanley

    Potvrdená chyba Farba vlajky spoločenstva

    Zdravím, je to síce drobnosť, no aj tak by som rád vedel prečo farba vlajky nášho spolku sa na mape zmenila na zelenú a pritom je modrá, iba na mape sa zmenila, inde je stále modrá. Ďakujem za odpoveď
  5. Lord Stanley

    Problém s pripojením

    Zdravím, má niekto podobné výpadky ako ja? Už som aj vypol wifi a napojil sa priamo cez kábel a aj tak....
  6. Lord Stanley

    turnaj- seknutie hry

    Ahojte, chcel by som sa opýtať prečo mi počas aktuálneho turnaja vždy od 8.provincie po každom súboji namiesto resultu hra sekne? Súboje dávam automatické, prehliadač firefox. Skúšal som to aj s HTML5 aj bez. Všetky aktualizácie sú OK. Ráno som dokonca sa nedokázal prihlásiť do hry, namiesto...
  7. Lord Stanley

    Povýšenie dryád - presun

    Zdravím, chcel by som sa opýtať prečo bolo toto vylepšenie vo výskume posunuté v kapitole Lesní elfovia na úroveň vylepšenia Hlavnej budovy? Nie že by mi to vadilo, našťastie to neovplyvnilo výskum Čistinky, len čisto otázka prečo sa tak stalo..... ďakujem
  8. Lord Stanley

    Informácie o aktivite

    Zdravím, mal som pocit, že som už túto tému niekde videl, no neviem sa k nej vrátiť. Myslím, že by bolo dobré v rámci spoločenstva vidieť kto je aktívny, napríklad kedy sa naposledy prihlásil na účet. Aby malo vedenie dobrý prehľad, zažil som to vo veľa hrách a nemyslím že by to mal byť v tejto...
  9. Lord Stanley

    Levelandia

    Hľadáme nových hráčov, podmienky sú jednoduché.....byť aktívny, zapájanie sa do turnajov a dobrodružstiev, susedská výpomoc a komunikácia
Hore