• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Výsledky vyhľadávania

  1. AltairMiles

    Ostatné Časomiera vo veži

    Čaute... Dala by sa tá časomiera presunúť pod alebo nad tie diamanty alebo presuňte - otočte toho panáčika s tou palicou tak, aby bolo vidieť časový údaj... Ďakujem... :D
  2. AltairMiles

    Nové herné funkcie Turnaj

    Do pc verzie by mohli pridať automatický presun na ďalšiu provinciu, tak ako to je na appke... preklikávanie v tabuľke turnajových provincií je dosť otravné... :)
  3. AltairMiles

    Chrome - flash vs. html5

    Dobrý deň. Používam prehliadač Chrome a mám problém s otvorením mesta pri susedskej výpomoci a s kopírovaním textu v chate. Keď mám flash, tak mi nefunguje otvorenie mesta a ide mi skopírovať text v chate a v správe, keď prehliadač prepnem na html5, tak otvorenie mesta funguje a prestane...
  4. AltairMiles

    Potvrdená chyba Remeselnícka výzva

    V aplikácii mi píše: Delnícka výzba.
  5. AltairMiles

    Setové a eventové budovy v obchode

    Dobrý deň. Chcem sa opýtať či vývojári plánujú predaj setových a eventových budov v obchode, pretože asi veľa hráčov by to privítalo. Nemyslím akciu na 24 hodín. Ďalšia možnosť je sprístupniť ich na výrobu do akadémie... Ďakujem... :)
  6. AltairMiles

    Zástup

    Nie je to novinka ale Inno games v hre Tribal wars 2 má funkčný zástup. Takže som určite za to, aby aj v tejto hre zaviedli funkciu zástup v rámci spoločenstva s omedzením určitých činností v hre, aby nedošlo k poškodeniu majiteľa účtu.
Hore