• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!
Dagmarka
Reakčné skóre
1.396

Profilové príspevky Najnovšia aktivita Príspevky O

  • Ahojte, keďže som si prepojila účty, príspevky už budem odteraz uverejňovať pod menom z hlavného účtu ako "Dagmarka" :)
    Ahoj k tým novím odznakom v dobrodružstve respektíve k tím na ktoré sa týka výroba na 2dni a den bude treba stále mať postavené s každej zakladnej manufaktury či len s tej bonusovej?
    Dagmarka
    Dagmarka
    ahoj, nové odznaky : náhrdelník a socha sa robia iba už iba na jednom type manufaktúr.. alebo iba malé dosky, alebo iba mramor, alebo iba oceľ.. na náramok bude zber T1 z vylepšených manifaktúr
    • Páči sa mi to
    Reakcie: Sasula
    Ahojte:)
    v aktualizácii ktorá by mala prísť 20.2. by mali byť tieto novinky: susedská po novom pre všetkých hráčov, od 1.3.nové odmeny/ trofeje za body vo Veži spoločenstva,, turnajový rebríček už aj v apke, zníženie výkonnosti žabieho princa o 8-9%:(
    Dobré ráno :) podľa dostupných informácií už na Bete spustili všetkým dávanie susedskej pomoci po novom. Verím že to môžeme čoskoro očakávať aj u nás :)
    Najnovšie z Beta serveru:

    Aktualizácia 1/31/20: Z oznámenia fóra: „Dnes robíme zmeny v úlohách týkajúcich sa Elvariánskeho karnevalu na verzii Beta: na túto udalosť nebudeme používať náhodné úlohy. Namiesto toho použijeme úlohy, ktoré budú rovnaké pre všetkých hráčov, ako sme to urobili predtým. Túto zmenu robíme kvôli spätnej väzbe, ktorú sme dostali od komunity počas minulých udalostí...
    Pekný deň všetkým :) hlavné úlohy aj denné úlohy na blížiaci sa event Karneval sú uverejnené v Diskusii o hre :)
    Podľa najnovších dostupných informácií dnes prebehla aktualizácia hry, ktorá opravila problém vojska v turnajoch a viac tak nedochádza k aplikácii efektov na nepriateľské jednotky.
    Angie2008
    Angie2008
    nie som istá :) , hrala som teraz v nedeľu a pondelok vežu lv 1 a 2, mám postavenú budovu trpasličí zbrojník + nakŕmeného ohniváka :) a vojsko mi kapalo ako nikdy pred tým, dokonca som niektoré strety musela presviedčať tovarom, lebo vojsko neprežilo dva kolá.
  • Načítavanie…
  • Načítavanie…
  • Načítavanie…
Hore