• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!
Shanigan
Reakčné skóre
261

Profilové príspevky Najnovšia aktivita Príspevky O

  • Ak sa stretávate stále s tou istou situáciou ,znamená to ,že ste ju ešte nevyriešili. super, len kde hľadať riešenie :p
    Mať hlavu v oblakoch a nohami pevne stáť na zemi :) to je predpoklad úspechu v živote .
    Šťastný a Veselý Nový rok 2019 prajem všetkým ,nech je ďalší rok lepší ako tento :)
    Tak a už som celou svojou dušou pri lesných elfoch . Jedna vrba už rastie, zajtra bude druhá a potom už len many,many :p
    Hurá a som v lese :) Dostala som sa k lesným elfom, teraz ešte odstrániť portál a dielne :D a hurá na vec....
    Tak, tak prieskumníci už husto skúmajú hraničné oblasti medzi ríšou orkov a lesných elfov. ešte trošku a šup sme tam....
    Mno sú to ešte stále orkovia :D a ako pozerám po ostatných mestách tak si ich asi ešte užijem do vianoc :D
    portál orkov sa stavia , takže som sa prehupla do ich zeme. no bude to fuška ako mi to mnohí pripomínajú :)
    Blíži sa koniec cesty v ríši Víl :) vyrábam nočný nápoj a ambróziu ako na bežiacom páse.
    Portál víl na 4 prekrásne. Teraz už len vylepšiť dielne a trpezlivo čakať , zásoby zbierať po kúštičkoch :p
    Moje víly pracujú, portál už je na úrovni tri je prekrásny :) už sa teším na úroveň 4. Ten zatiaľ obdivujem v meste cechového spoluhráča .:)
    portál víl postavený už 3 dni :) dnes sa dostavala denná farma . jaj, to bude trvať kým prejdem Zemou víl :p
    DeletedUser234
    víly sú pohoda, teš sa na orkov a goblinov, pri nich som zostarol ...
    a portál víl sa už stavia :)
    DeletedUser86
    uzi si to potom pride utrpenie :D
    Shanigan
    Shanigan
    aj ty strašíš :D ono kým sa dostanem na koniec víl tak možno orkovia aj ujdú :)
    A už som pri vílach :) zatiaľ som zmenila len portrét, portál musím najprv vyskúmať :D
  • Načítavanie…
  • Načítavanie…
  • Načítavanie…
Hore