• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Kontrola WiKi

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahojte :)
Je to síce trošku neskôr ako som plánoval, ale pravdepodobne sme dokončili všetky preklady wikipédii z češtiny do slovenčiny, resp. doplnenie všetkého chýbajúceho obsahu.

Chcel by som Vás poprosiť o malú spoluprácu, pri kontrole. Kto máte záujem môžete si prelistovať časti wiki a ak by ste našli chybu, prosím napíšte to do tejto témy, a tí najšikovnejší (teraz dúfam že takí ani nebudú) budú aj za pomoc odmenený ;) taká malá motivácia pre Vás :p :p


WiKi


S pozdravom Váš Elvenar Tím​
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
nefunguje link na carodejnikov a drakov pri rasach, na kulturnom vlakne pri kulturnych budovach carodejnikov a drrakov dole je napisane ze vyzaduju cestu co nieje pravda, iba budovy co produkuju manu vyzaduju cestu, u lesnych elfov produkovali vsetky kulturne budovi manu, v poslednej kapitole uz nie (to je zle aj na officialnej wiki)
 

Pandoora

Šepkajúci golem
Ahoj
mne na wiki chyba to, ze nieje uvedeny rozmer divu. Kym ho neotvorim u seba v hre vo vyskume, tak neviem dopredu, aku ma rozlohu a tak neviem ani dopredu naplanovat, ci si ho budem moct aj postavit. Nieje to chyba, lebo v ang. verzii to pravdepodobne tiez nieje, ale mne by to pomohlo ;)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Dony link ti nefunguje v sekcii spriatelené rasy a tam názov Čarodejníci a draci? alebo kde presne?
 

lenni

Lesný duch
Ahoj @kiwa V sekcii chyby v hre, chyby v preklade, som vytvorila nové témy, kde som našla chyby v preklade. V ďalších rasách som našla chyby tiež. Len teraz som si všimla, že je tu vytvorená aj táto sekcia, tak teraz neviem, kam by som Vám to mohla napísať, aby sa to postupom času opravilo :)

Edit : Všetky chyby v preklade wiki napokon dávam do samostatných tém v sekcii Chyby v preklade, najmä pre jednoduchšiu orientáciu.
 
Naposledy upravené :
Hore