• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k veži večnosti pre spoločenstvá

DeletedUser289

Guest
Neprijali ste od nedele nejakého nového hráča? Pretože body ktoré vo veži človek nahrá pred vstupom do spoločenstva sa nezapočítavajú
 

Fleur

Lesný duch
Keď príjmeme napríklad dnes nového člena, ten sa zapojí do veže, dostane všetky odmeny čo sme nahrali? viete niekto?
 

TomasMan

Šepkajúci golem
Jediné asi čo by som zmenil je asi to nech tam nedáva milion fragmentov už teraz ich mám 120tisíc a nemajú využitie.Nedá sa to niečim nahradiť ???
 

Imiris

Lesný duch
Fragmenty by mohli ostať, keby dali viacej receptov za čisto fragmenty :D Aj keby boli drahšie, ako krmivo, to je aj za guličky a aj za čisto fragmenty, s tým som spokojná.
 

TomasMan

Šepkajúci golem
A čo si čakal že ti inno games pošle kremeš? neviem ako si na tom ale ja som ešte nehral hru ktorú by si mohol hrať na maximum zadarmo (možno solitare na PC) za všetko sa platí. V jednom čo máš pravdu je to že je to drahé. Keby dali nejaké normálne akcie a eventy určite by si raz za pol roka povedal že tam nejaké drobné dáš ale čím ďalej tým to viac upadá už nevedia nič nové vymyslieť len ako z teba vytiahnuť peniaze.
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
preto ich treba prestať dotovať a možno sa spamätajú, alebo tú hru zrušia, nič hrozné by to nebolo je kopa iných a lepších hier
 
Hore