• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Susedská výpomoc

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Nie všetky testy majú pozitívny výsledok, kľudne sa môže stať, že to nebude mať nikto.
 

MIstav

Neumlčatelný kňaz
keby to nebolo na zaplakanie .... povedal by som, ze je to smiesne ... pol roka spustat system, ktory uz par rokov funguje na mobiloch
nech oslovia ITckarov aspon z 2 rocnika a ti im to spustia za popoludnie :D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Testovacia fáza bude dovtedy dokým bude potrebná, a vývojári rozhodnú, že je vhodné to zapnúť pre všetkých hráčov.

Keďže nevidíte čo všetko je za tým, zdržte sa prosím takýchto komentárov.
 

MIstav

Neumlčatelný kňaz
kiwa mne naopak nestaci ani takato tvoja odpoved .... ste herna podpora tak vy sa mozete pytat vyvojarov na viac a ze to nie je vhodne pre vsetkych hracov? tak nech to vypnu aj na mobiloch ....
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Vnímam tu trochu emócie a oprávnene. Tiež som v rade čakajúcich na novú funkčnosť a chápem to, tiež ju chcem mať čím skôr. Ale pozrime sa na to aj z druhej strany. Skôr ako budeme poverovať hernú podporu, ktorá to nedokáže urýchliť alebo tlačiť na vývojárov, že prečo to ešte nepridali, tak krátke zamyslenie.

Ak niečo funguje na mobiloch neznamená to automaticky, že to pôjde aj v prehliadačoch. Mobilná aplikácia je zaručene mladšieho dáta ako verzia pre prehliadač. V tomto sa asi všetci zhodneme. Keďže sa v danom odvetví pohybujem, tak zo skúsenosti viem aké náročné je implementovať alebo prepisovať existujúcu funkčnosť vo veľkom a rozbehnutom projekte. Verte mi, pokým to funguje, nechcete to meniť, pokým to nie je nutné.

Zostáva nám preto iba dúfať, že testy dopadnú dobre a čoskoro ju pridajú pre všetkých.
 

MIstav

Neumlčatelný kňaz
marcus podla tvojej logiky by sme nemali vyliezt z jaskyn dodnes, ci to tam nefungovalo ? :D ... a ver mi tiez viem o com hovorim, hovorim o tom, ze vyvojari na prehliadacove verzie kadia a blyskaju len mobilnu verziu ... zas prosim ta nerob z jednoduchej apky zlozite monstrum, pozri si len ako zlozite mytne jednotky odhadovane na stovky milionov v cechach dalo par ludi dokopy cez weekend a zadarmo, pekny vecer :)
 
Naposledy upravené :

Marcus86

Ukecaný paladin
Zaujímavý záver si z toho vyvodil. Asi budeš patriť k talentovaným programátorom, ktorí dokážu prepisovať kód v priebehu víkendu. Čo sa týka mýtneho systému určite poznáš celú špecifikáciu a postavili to na zelenej lúke, že? Je to tvoj názor, ale nestotožňujem sa s ním.

Prečo potom každý týždeň vývojári fixujú niečo, čo je tak jednoduché, no i napriek tomu 99,9% hráčom všetko funguje a malému percentu to z nepochopiteľných príčin hádže chyby? Ako je to vôbec možné? Podľa tvojej logiky by to mali prenechať študentom informatiky a za pár dní budú mať všetko opravené. Skutočne si myslíš, že všetko ide tak ľahko?

Nechcem tu rozoberať celý proces vývoja a jeho zákutia, ale iba poukázať na to, že je rozdiel medzi mobilnou verziou a verziou pre prehliadače. Viacero hráčov to na fóre nerozlišuje. Avšak z toho dôvodu to, čo vidíme v mobilnej verzii nemusí nutne dobre fungovať v prehliadači a opačne. Preto vývoj a aktualizácie mobilnej verzii idú úplne samostatne. Rovnako tlačiť teraz na vývojárov, aby niečo urýchlene dokončili tiež nie je riešením.

Konštruktívnym riešením, kritikou je poskytnúť vývojárom kvalitný a vecný feedback namiesto fráz ako "nepochopitelne zlyhavanie" alebo "keby to nebolo na zaplakanie".

Reagujem lebo sa mi nepáči ako tu idú hráči hodnotiť prácu vývojárov bez toho, aby podali nejaké riešenie alebo aspoň objektívne zhodnotili problém.

Keď to nefunguje mne, "tak nech to vypnu aj na mobiloch", to už čo je za poznámku? Čo môžeme MIstav z tvojich príspevkov považovať za konštruktívnu kritiku alebo prínos do diskusie?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
kiwa mne naopak nestaci ani takato tvoja odpoved .... ste herna podpora tak vy sa mozete pytat vyvojarov na viac a ze to nie je vhodne pre vsetkych hracov? tak nech to vypnu aj na mobiloch ....

Žiaľ moja odpoveď ti bude musieť stačiť. Áno sme herná podpora a veľmi sa zaujímame o to, aby bola táto funkcia implementovaná do hry čo najskôr.
Prečo by to mali vypnúť na mobilných zariadeniach? Vieš to vysvetliť?
Ako sme už viac krát povedali, plné nasadenie pre hráčov bude vtedy, keď to bude všetko na 100% v poriadku
 

MIstav

Neumlčatelný kňaz
Fleur dakujem, ze tu zastavas funkciu hernej podpory :) ale ten update bol zrejme len pre beta verziu, lebo mne to zatial nefakci ...
Kiwa stacila mi napriklad taka odpoved ako od Fleura a nemuseli sme tu mutit vodu a chytas ma za slovo :D to o vypnuti aj mobilnej verzie som myslel ironicky si to z textu nepoznala ? :D
 

MIstav

Neumlčatelný kňaz
Marcus ano vsetky hry buguju a predsa sa hraju ... nenafukuj tu komara na slona a len pre tvoju info Runescape hralo denne cez milion uzivatelov online ...
... a nebud smiesny aky prinos do diskusie si tu cakal ??? ved tu sa nediskutovalo len sa vylievala zlost pretecenej tolerancie pri cakani na odstranenie trivialnej chybicky ... a mna ako aj inych rozculil hlavne arogantny ton moderatora Donyho: "dokedy to bude potrebne" - to robi za peniaze alebo bol vyruseny z nejakej cinnosti? tak ci onak odpovedat mohol slusne, napriklad tak ako to urobil Fleur ... lebo ani tvoj prinos Marcus do diskusie nicim neobohatil ... :D
 
Hore