• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Mobilná verzia hry

DeletedUser842

Guest
Ahojte,

bude niekedy možnosť prispievať vedomostné body aj do divou cez mobilnú aplikáciu ? .. Momentálne tam tá možnosť nie je, čo je veľká škoda a koľkokrát prichádzame o VB.

Ď.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
bude niekedy v priebehu tohto roka, do konca roka by mobilna verzia mala mat vsetky funkcionality
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Ahoj, ja by som chcel túto tému trochu oživiť, nakoľko sa koniec roka pomaly blíži a táto funkcia stále nie je k dispozícii....stihne sa to teda ešte tento rok??? Ďakujem za info
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Možnosť pridávať body do VB je už v aplikácii, viete pridávať aj staroveké vedomosti, zatiaľ ale nie je možné vkladať body do divov iných hráčov.
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Mal by som ďalšiu otázku ohľadom mobilnej verzie....... plánuje sa niekedy v blízkej dobe aj možnosť správ??? Ak mi niekto pošle správu, viem si to prečítať iba na PC, čo je niekedy na dlho a predpokladám, že už veľa hráčov používa najčastejšie aplikáciu a tým pádom sa s ními nedá komunikovať, čo je veľké mínus pri nábore nových hráčov. Ďakujem za odpoveď. Stano
 
Hore