• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od Volf

  1. Vojenske budovy

    preco myslis?
  2. Vojenske budovy

    naco mame tolko vojenskych budov ked vsetky budovy zdielaju vycvik? mam navrh aby kazda budova mala vlastnu forntu na vycvik
  3. Zjednodušenie susedskej výpomoci

    no podla mna to moze iba moderator fora
  4. Zjednodušenie susedskej výpomoci

    FoE je force of empire hra velmi podobna tejto,strasne vela ludi co hraju elvendar hraju aj foe. osobne suhlasim ze automatika by tu asi nebola dobra lebo ak chces ziskat runy do divov musis ist na navstevu susedov a pomoct im zo stavanim divu lebo inak velmi nemas kde utratit vyskumne body. o...
  5. Zjednodušenie susedskej výpomoci

    vo foe mas automatiku + oznamenia a nikdo ta nenuti vratit pomoc ale zase vo foe ked motivujes automatikou hra vybere co bude motivovat lebo tam mas moznost motivovat okrem kultury aj vyrobu co sa tu neda tu motivujes aj kulturu
  6. Kráľ zimy a snehová záplava

    a kedy sa to spusti oznamenie z bolo pred niekolkymi dnami. hlavne ma zaujima ten event kedy sa spusti, krajinu mam uz zasnezenu ale event stale nemam
  7. Zjednodušenie susedskej výpomoci

    podl a mna by stacilo oddelit oznamenia o motivacii a oznamenia o trhu a zislo by sa tie oznamenia rozsirit na viac stranok ako je ted. ted je max 9 stanok
  8. Nový sklad na měd a žulu...

    no oplati sa ti to, to zvysi produkciu a aj kapacitu skladu
  9. Nový sklad na měd a žulu...

    no dobre si to pochopil ja som iba rozsiril dotaz povodneho autora tohoto topicu o moznos skladovania a obchodovania aj s ostatnimi specialnimi surovinami lebo povodny dotaz bol iba na suroviny z doby trpaslikov
  10. Nový sklad na měd a žulu...

    no ja zase na bete som zaseknuty uz niekolko mesiacov, sice to ma vyhodu za som zaial si postavil niekolko divov kedze som body nemal kde davat a co sa tyka ze pises "o čom by to bolo keby mi vačšinu surovín vyprodukuje niekto iný?" no kedze su to special suroniny tak asi by sa to nedalo...
  11. Nový sklad na měd a žulu...

    ten sklad je dobry napad a to nie len pre dobu trpaslikov ale aj pre dalsie doby vily, orkovia atd lebo ak sa zbura portal ztak nebude kde ukladat suroviny. este lepsie by bolo keby sa z tymi special. surovinami dalo obchodovat, ja na beta verzii som na dobe trpaslikov uz niekolko mesiacov a to...
  12. Sklad budov

    ano mozno by pri premiestnovani pomohlo aj to co spominas, v inej hre od inno games (FoE) to funguje dobre ale povodny dotaz bol ze ci existuje sklad budov a to premiestnovanie som vlastne uviedol ako priklad kedy by takyto sklad bol uzitocny
  13. Sklad budov

    presne ako si povedal, ale niekedy by sa zisla takato moznost hlavne ak ti chybaju volne policka ked napr. chces si preusporiadat mesto,jednoducho moznost na cas ulozit specialne budovy, pripadne ich vymenit za lesie budovy. tie budovy su vo vadsine pripadov dost velke a mozno by som pridal...
  14. Sklad budov

    no myslel som ted sklad budov kde sa ti ukladaju budovy ktore ziskas z eventov ale z neho mozes iba vyberat budovy a nie vkladat a mas ho v invetari. podla mna je zbytocny sklad obycajnych budov ktore mas v zozname budov kedze ich po zburani hocikedy postavit na rozdiel od budov z eventov...
  15. Sklad budov

    no sklad budov hadam uz je, skor by sa hodilo mat moznost ulozit budovy co hrac ziskal z eventu a postavil ju a neskor ju bud nepotrebuje alebo potrebuje prestavat mesto a miesto kde taka budova stala sa hodi ak nema miesto a zaroven taketo budovy sa nedaju znovu ziskat
Hore