• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od tamara 1991

  1. tamara 1991

    Diskusia k presunu hráčov

    Ja už vôbec nemám normálnych susedov, samé prázdne mestá, žiadna susedská,od novembra čakám, že sa niečo zlepší, a predpokladám, že čím viac sa budem sťažovať, tým to bude horšie, možno keby som míňala peniaze, tak by som im bola užitočná,a asi by sa to zlepšilo.Som už sklamaná a nahnevaná;((
  2. tamara 1991

    Mapa sveta:(

    Nie, 2 týždne,zas nie je tak veľa,a prázdno bolo aj predtým,ak si čítal,tak v novembri som sa už sťažovala,a odvtedy sa to len zhoršilo:(
  3. tamara 1991

    Mapa sveta:(

    Ahojte, nejaký čas som si dala pauzu v nádeji, že sa niečo zmení:( Pozerám na mape a miesto 91 prázdnych políčok mám už 104, takže ešte menej susedov ako doteraz:((( Na nezmyselné eventy s odmenami o ničom, čas mali, ale sľúbili robiť poriadky na mape,s tým si námahu nedali.Mala som túto hru...
  4. tamara 1991

    Mapa sveta:(

    Ahojte, možno viacerých popresúvali akože na lepšiu pozíciu,tak mne to nepripadá lepšie, že mám okolo seba samé prázdne miesta,kde sú len mince:( ja osobne nepotrebujem mince, dávam susedskú v nádeji, že nájdem nových susedov, ktorý budú klikať aj mne.Ale teraz som zrátala minimálne 50 prázdnych...
  5. tamara 1991

    Spätná väzba na Elvenarské hry

    Zdravím všetkých ,ktorí nám poskytujú relax v tomto uponáhľanom živote, ale zo svojich skúseností viem, že ak niektorý hráči neklamú,tak dostávajú magické takmer v každej veži, že v eventoch sa tiež niektorým darí, iný sa môžu len pozerať, aké budovy majú, pretože denná padne asi len vyvoleným...
  6. tamara 1991

    Systém boja Systém turnaja

    :( vyjednávať sa síce dá,ale za akú cenu,a je až prehnané aké množstvo vojska treba vyrobiť,keď nakŕmim všetko zverstvo čo mám,postavím všetky budovy ktoré pomáhajú jednotkám,miniem kopec urýchľovačov na verbovanie,a potom stojím ako svätý pod krížom,lebo sa len pozerám ako mi to všetko je na...
  7. tamara 1991

    Diskusia k plavbe vzdušných obchodníkov

    :( zbytočná práca,lebo ak som minula 400 krištálov a denná odmena ani jedna nepadla,tak nie je prečo sa trápiť
  8. tamara 1991

    ahoj,:)neviem koľko mali,vyskúmané,už si to ani oni nepamätajú,len vedia,že mohli robiť ešte...

    ahoj,:)neviem koľko mali,vyskúmané,už si to ani oni nepamätajú,len vedia,že mohli robiť ešte provincie aj po limite:)ale už sa so mnou netráp,ja to predýcham,ako aj to,že nemôžem dávať susedskú ako oni,tak behám z pc na mobil:))prajem ti pekný večer a dík:)Tami
  9. tamara 1991

    mám dokončených 475 a píšu,že limit naplnený,ale moji spoluhráči povedali,že keď dokončili...

    mám dokončených 475 a píšu,že limit naplnený,ale moji spoluhráči povedali,že keď dokončili konštruktov a začali novú rasu naskočilo im jedno + rozšírenie z provincií ako bonus.
  10. tamara 1991

    ahojte,viete mi povedať či ste dostali bonusové rozšírenie z provincií,po dokončení konštruktov?dík

    ahojte,viete mi povedať či ste dostali bonusové rozšírenie z provincií,po dokončení konštruktov?dík
  11. tamara 1991

    Ahoj prosím prečo sa mne nedá dávať susedská tak ako mojim spoluhráčom? vraj to aj na pc ide ako...

    Ahoj prosím prečo sa mne nedá dávať susedská tak ako mojim spoluhráčom? vraj to aj na pc ide ako na mobile.Mne nie:(( ďakujem
  12. tamara 1991

    Ahojte,väčšina mojich spoluhráčov vie dávať susedskú ako na mobile.Mne to nejde,prečo?

    Ahojte,väčšina mojich spoluhráčov vie dávať susedskú ako na mobile.Mne to nejde,prečo?
  13. tamara 1991

    Ahojte,viete mi niekto povedať prečo pre rozšírenie potrebujem otvoriť z 457 až 475 provincií...

    Ahojte,viete mi niekto povedať prečo pre rozšírenie potrebujem otvoriť z 457 až 475 provincií? doteraz to bolo 10 provincií,zvýšili počet ?
  14. tamara 1991

    ahoj,prosím kde nájdem pomôcku na postavenie budov u konštruktov,aby mali 250% výroby??ďakujem

    ahoj,prosím kde nájdem pomôcku na postavenie budov u konštruktov,aby mali 250% výroby??ďakujem
Hore