• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od orchidea

  1. orchidea

    Mapa sveta:(

    Ja som nie rada že ste ma presunuli ja som bola spokojná s mojimi susedmi a teraz všetko cudzie tam mám.No neviem čo vás to napadlo mohli by ste ma vrátiť naspäť kde som bola.
  2. orchidea

    Úloha

    Ja by som chcela vedieť,že prečo keď je event tak ja nedostávam tie odmeny čo chodia cez meily iba každé druhé dostanem.Minule som dostala a teraz som zase nedostala tých 100 pierok.Ostatní hráči píšu že dostali.Tak prečo ja nie?
  3. orchidea

    chyba servera

    Nejde mi hra ani po premazaní cookies už dva dni. Ani v prehliadači Google Chrome, Firefox, Edge, Brave. Už sme skúšali aj na inom počítači a píše stále chyba servera.
  4. orchidea

    Recept na prerobenie artefaktov

    Môžem vedieť že prečo mi neprišla odmena do mailu tých 100 nebeskej esencii?
  5. orchidea

    Niečo sa pokazilo

    v mobile mi hra išla dobre a teraz sa mi to pokazilo moja hra tam nie je,ale niekoho cudzieho a ukazuje,že ten hráč má začať hru od začiatku.A na nič mi tam nereaguje chcela som to vymazať a nejde to.
  6. orchidea

    Prepojenie účtov fóra s hernými účtami

    Mám správu na prepojenie účtu a nedá sa mi to alebo to neviem ako to treba urobiť?
  7. orchidea

    Prepojenie účtov fóra s hernými účtami

    Prečo treba toto prepojenie?
  8. orchidea

    Diskusia k plavbe vzdušných obchodníkov

    Ja som si nezrušila odber emailov pred tým mi stále prišlo bez problémov.
  9. orchidea

    Diskusia k plavbe vzdušných obchodníkov

    Môžem vedieť,že prečo mi neprišla do emailu odmena palivového krištálu?Lebo iní hráči dostali a ja nie.
  10. orchidea

    možnosť kopírovať

    Chcela by som sa spýtať,že keď mi príde do mailu,že som dostala trpaslíčí poklad v hodnote 10euro a jeho súčastou je trpalíčí zbrojník,že po kliknutí ho získam a nedá sa to prebrať.Kľúče sa mi dali prebrať,ale poklad nie.
  11. orchidea

    Kirit a Krarak

Hore