• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od Milson Velky

  1. Nová chyba nedodané diamanty

    Zdravím, čo mám robiť keď mi hra nedala 200 diamantov za prieskúmníka v Elementoch. Pritom mám všetky predošlé úlohy urobené. Kto mi dá týchto 200 diamantov, snažím sa a surovo mi diamanty nedajú. Hnevám sa. Je to nespravodlivé!
  2. Odmeny spoločenstva veže

    ďakujem ti
  3. Diskusia k Zahmlenému lesu

    Aspoň na teraz som v zlatej lige, čo poteší, dlho to nezostane :) 200 mačiek získaných super!
  4. Nová chyba Po zbere kladiviek z dielní necháva budovy rozostavané

    Nechápem že to nikomu nevadí.... veď je to hnus.
  5. pvp súboje

    ďakujem, je to fajn
  6. Diskusia k Zahmlenému lesu

    výmena dennej ceny je super možnosť, obnovuje sa každý deň, stačí nájsť len 5 duchov mačiek na aktiváciu, o týchto duchov neprídete započítavajú sa aj do odmien. fajn, dnes som získal aj Frankenspleana.
  7. Nová chyba Po zbere kladiviek z dielní necháva budovy rozostavané

    Po zbere kladiviek z dielní neukazuje budovy ale okamžite ich ukáže rozostavané (ako pri vylepšovaní).
  8. slovná hra

    alebo KTokoľvEK
  9. slovná hra

    KTeBI Katedra teoretickej elektrotechniky a biomedicínskeho inžinierstva
  10. nová mapa

    sú to skôr nápady do hry ako otázky :)
  11. nová mapa

    Ahojte bolo by fajn dať nejaké nové územie nová mapa, kde by sa dali vyrábať nejaké iné tovary, ktoré by sa potom dali využiť v hlavnej mape. Dalo by sa tam prejsť nejakým portálom z mapy. Bolo by to fajn.
  12. pvp súboje

    Ahojte uvažuje sa nad niečím ako pvp súboje? hráč proti hráčovi, či spoločenstvo proti spoločenstvu? ďakujem
  13. mapa

    Ahojte, tie stavby napravo od mesta sú len dekorácia či sa budú nejako neskôr využívať? ďakujem.
  14. slovná hra

    ORatóriUM
Hore