• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od Marcus86

  1. Marcus86

    Búrkový fénix

    Mám 21 artefaktov starého fénixa a rád by som si postavil Búrkového fénixa, avšak nemám k nemu základovú platformu. Zopár hráčov zo spoločenstva mi poradilo, že mám sledovať výrobu v akadémii. Napriek tomu, že sa do hry snažím prihlasovať častejšie, ešte som tam možnosť vytvoriť platformu...
  2. Marcus86

    Mesto Rozšírenie mesta

    Keď už akcia, tak nech je aspoň 25% dole, čo sa už prejaví. Uvítal by som, keby tieto akcie boli častejšie a vedeli by sme, kedy akcia príde. Navrhujem vytvoriť kalendár pravidelných akcií, napr. že vždy prvého v mesiaci bude akcia na rozšírenia, piateho v mesiaci na magické budovy, desiateho...
  3. Marcus86

    Diskusia o Čarodejníckej púti.

    Po grafickej stránke sa mi denné odmeny veľmi páčia. Budovy v štýle čarodejníkov a drakov sú moja srdcová záležitosť. V tomto palec hore. Teraz ale všeobecne. Predtým boli herné udalosti niečo, čím som žil niekoľko dní a premýšľal, ktorú dennú odmenu by som chcel vo svojom mestečku. Hlavná...
  4. Marcus86

    Potvrdená chyba Pridavanie VB do divu cez max. kapacitu VB

    Áno, vytvoril som ticket. Prosím, pozrite sa, že prečo sa to deje.
  5. Marcus86

    Potvrdená chyba Pridavanie VB do divu cez max. kapacitu VB

    Vcera 16.5. priblizne o 20:30 som prispel 15VB do starovekeho divu Pramene mladosti hracovi Kajo84. Presne 3x po 5VB cez modre posilnenie. Problem je v tom, ze v tom istom case tomu istemu hracovi prispel do divu aj iny hrac z nasho spolocenstva a ukoncil jeho div skor ako ja. Avsak moje...
  6. Marcus86

    Prázdniny alebo karanténa ?

    V súvislosti s príspevkom Gmail a MajaR, rád by som dodal. Ak to môžem zhodnotiť, okrem dobrej nálady a prijemnej atmosféry sme v kurníku nezaznamenali žiadnu výraznú zmenu. Musím však konštatovať, že napriek všetkému úsiliu a námahy kuriatok (všimnite si predchádzajúce príspevky), stále márne...
  7. Marcus86

    Výhercovia súťaže

    Ďakujem
  8. Marcus86

    Kult Fénixa

  9. Marcus86

    Diskusia o Zhromaždovaní Kultu Fénixa

    Nemali stačiť dva artefakty nového fénixa na výrobu jedného starého? Okrem toho dokončil som všetky hlavné úlohy eventu a vyberal truhlice tak, aby som získal čo najviac pierok a nových artefaktov. Posledné eventy sa dalo takto získať aspoň 8 artefaktov. Predpokladal by som, že v tomto evente...
  10. Marcus86

    Susedská výpomoc

    Zaujímavý záver si z toho vyvodil. Asi budeš patriť k talentovaným programátorom, ktorí dokážu prepisovať kód v priebehu víkendu. Čo sa týka mýtneho systému určite poznáš celú špecifikáciu a postavili to na zelenej lúke, že? Je to tvoj názor, ale nestotožňujem sa s ním. Prečo potom každý týždeň...
  11. Marcus86

    Susedská výpomoc

    Vnímam tu trochu emócie a oprávnene. Tiež som v rade čakajúcich na novú funkčnosť a chápem to, tiež ju chcem mať čím skôr. Ale pozrime sa na to aj z druhej strany. Skôr ako budeme poverovať hernú podporu, ktorá to nedokáže urýchliť alebo tlačiť na vývojárov, že prečo to ešte nepridali, tak...
  12. Marcus86

    Diskusia k Jesennému Zverokruhu

    A prečo by si takú manufaktúru niekto vôbec staval, keď nie je posilnená? Veď si normálne postavíš svoje manufaktúry, ktoré máš posilnené a hotovo. Na tom nie je nič zložité. Faktom je, že vývojári sa rozhodli vytvoriť nekonečné úlohy a do toho pridali, že budú naviazané na úroveň hráča. Toto...
  13. Marcus86

    Diskusia k Jesennému Zverokruhu

    Nevylúčili by sa tým, pretože by si postavili 6x prvý tovar, ktorý už môžu stavať. Tie počty manufaktúr som dal len ako príklad. Môžeš to kombinovať ako len chceš, trebárs 0x oceľ, 4x zvitky a 2x elixír = 6 manufaktúr. Zásadné by ale bolo, že tieto manufaktúry by museli byť na úrovni...
  14. Marcus86

    Diskusia k Jesennému Zverokruhu

    Nepochopiteľné naviazanie úloh na manufaktúry s posilnenou výrobou a iba mramor, dosky alebo oceľ. Prečo? To akože hráči, ktorí sú na poslednej kapitole a majú postavené z každého posilneného tovaru jednu alebo dve manufaktúry majú byť v nevýhode? Prečo potom dostavajú na to posilnenie? Áno...
  15. Marcus86

    Diskusia k morským pannám

    A čo ak dostaneš náhodne trikrát za sebou vyrobiť 24 hod. výrobu a následne ako bonus preskúmať provinciu? Tento systém rozdeľuje hráčov na dve skupiny: - buď máš šťastie na úlohy a za málo námahy získaš kopec odmien - alebo budeš patriť do druhej skupiny, ktorá nebude mať šťastie na úlohy a...
Hore