• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od Lunata

  1. Lunata

    dúšok čistoty

    Zdravím, chcem sa spýtať na dúšok čistoty... to sa dá ako získať a načo konkretnejšie slúži? objavila som to v akademii magie, vo vyrábanie a tam i pri diamantoch (ako môžem urýchliť nové recepty). ďakujem vopred za info...
  2. Lunata

    úlohy

    Ahojte, mne sa zmenili úlohy - nemám ani úlohy udalosti, ale nejake dve s nazvami kriš. maják a divy našich susedov a dajú sa odmietnuť a stále sa opakujú, máte aj vy takú skúsenosť...? o čo ide? Lebo vždy som robila tie úlohy danej rasy a teraz nemôžem :(
  3. Lunata

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    predpokladám, že niečo podobné ako bol ohnivý fénix, som zvedavá, aké bonusy bude mať toto... a kedy to bude :) #chcem novú rasu
  4. Lunata

    Niečo o novej rase

    paráda, aspoň budú mať čo robiť ľudia, keď budú uzavreté mlynské nivy a ostatné cesty (v prípade že budú prechádzať cez BA :D )
  5. Lunata

    Niečo o novej rase

    paráda!
  6. Lunata

    Nová rasa po Amunoch

    Ahojte, som asi nedočkavá, aj keď viem, že nič nemôžete prezradiť, ale napriek tomu sa chcem spýtať - príde nová rasa už v januári, či až február, marec, apríl..? Nepotrebujem vedieť podrobnosti že o akú rasu ide a podobne, len ten termín ma celkom zaujíma, ak to teda môžete zverejniť. Veľmi...
  7. Lunata

    Vianočná mágia 2018

    vložím aj ja môj príspevok :)
  8. Lunata

    Výzvy

    Ahoj, len chcem upozorniť, že keď kliknem v popise o čom sú výzvy na diskusia o výzve, tak ma to hodí do diskusie o zimnom evente... k výzve sa zatiaľ neviem vyjadriť, počkám do zajtra minimálne :) že aké to bude...
  9. Lunata

    Vianočná súťaž

    tiež si myslím, že zle načasované a že poďakovania, ak je niekto mulitúčet, tak si dá koľko chce... a s tým stromčekom tiež pravda - zdobíme na štedrý deň :) Takže ešte si rozmyslím, že či sa zúčastním, ale skôr nie...
  10. Lunata

    Informácie o aktivite

    ahoj, poznáš toto? https://www.elvenstats.com/ tam si môžeš pozrieť kohokoľvek, ak nie je aktívny tak ti bude svietiť žltý výkričník v trojuholníku a aj iné zaujímavé informácie, napr. ako si vedie spoločenstvo v turnaji a podobne :)
  11. Lunata

    Diskusia o Vyrábaní (crafting)

    už som to našla, vyzerá to zaujímavo, napíšem, keď to využijem a vyrobím to katalyzátor a budem mať fragmenty.... ty vole človek si myslí, že už nové slovká nemôže tuná použiť a vždy niečo vymyslíte :)
  12. Lunata

    Dobrodruzstva spolocenstiev

    ja mám iný návrh... keď bude nabudúce dobro, tak sa spojme do nového spolku tí, čo chceme hrať dobro a bude :) a tí čo nechcú nech sú potichu zalezení niekde :)
  13. Lunata

    Diskusia o Vyrábaní (crafting)

    Ahoj, tá funkcia už je? ako to funguje, čo musim urobiť a kde to najdem? díki :)
  14. Lunata

    Sada Woodelvenstock

    aj ja sa zapájam :)
  15. Lunata

    Diskusia k Woodelvenstock Festivalu

    rozumiem a ďakujem za reakcie, už som sa cez tú úlohu prehrýzla :)
Hore