• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od Lujza

  1. Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Aj viete ktora mapa?pisu ze E a zdiela sa ds z aprila ale neviem ci nezmenili mnozstva odznakov a podobne.pride mi divne ze by dali uplne rovnake.inak odmeny z truhiel su chabe
  2. Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Ono je uz viacero viarero dovodov k ignoracii ale ako to strucne zhrnut a slusne napisat poslednou dobou mi uz elv dviha tlak s urcitymi vecami.keby mi neni luto mesta ze som pri nom stravila vela casu a toho ze mam super kolektiv v spolku tak bud hram inu live hru alebo nehram vobec
  3. Potvrdená chyba Cas odoslania spravy

    Lenze ono ukazuje o 2hodiny menej.keby o hodinu tiez si myslim ze mozno letny a zimny cas.a preco ukazuje len po rozkliknuti na celu konverzaciu ten zly cas
  4. Potvrdená chyba Cas odoslania spravy

    Nemyslim si.lebo kym spravu nerozkliknem ze som len v tom zozname sprav ukazuje spravne.ked otvorim koverzaciu uz cas spravny nie je.je 2hodiny pozadu.cize ti nie je ani letny zimny cas.
  5. Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Som rada ze nie sme jediny. Pozerala som aj rozne zahranicne fora.vsade nadavaju a vsade je viacero spolocenstiev co proste ds odignoruje a nadavaju na to ako skoro ho dali kedze interval bol 3mesacny.zvysuju narocnost(pocty odznakov) naposledy to bolo tusim okolo 40-50% a teraz cca o 50%...
  6. Potvrdená chyba Cas odoslania spravy

    Uz cca 4dni ukazuje cas odoslania spravy cez applikaciu 2hodiny pozadu. Pred rozkliknutim spravy ho ale ukazuje spravne.no ked spravu rozkliknem na konverzaciu je tak 2hodinovy casovy sklz.
  7. Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Dsko absolutne ignorujeme.a nielen my.mam echo z viacerych spolkov.ak ovsem nezmenia nazor. Ds-event-ds. A namiesto po 3 mesiacoch ho supnu po cca 6tyzdnoch.k tomu turnaje a veza.a kedy mame stihat prerabat si mesta,rozrastat sa,vylepsovat a podobne.toto je akurat na zruinovanie.nemienim...
Hore