• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od Lord Stanley

  1. Lord Stanley

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Počas Dobrodružstva spoločenstiev si každý Veliteľ a Zástupca Veliteľa môže zvoliť cestu dobrodružstvom, vyznačenú rôznymi farbami. Táto cesta bude viditeľná pre všetkých hráčov v spoločenstve a mala by oveľa uľahčiť spoločné plánovanie. Zvýraznená cesta nemusí byť povinná, ale pomôže starým i...
  2. Lord Stanley

    klavesove skratky

    mysím, že to bude skôr elvenarchitect.com
  3. Lord Stanley

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    to znamená jeden boj / provincia alebo pridanie ďalších truhličiek?
  4. Lord Stanley

    Diskusia k Jesennému zverokruhu

    Budeš sa musieť posnažiť v dobrodružstve spoločenstiev, nakoľko ak som správne postrehol tak po skončení eventu bol oznam o ukončení tejto ponuky vo výrobe v akadémii......tuším do 13.októbra
  5. Lord Stanley

    názov mesta v apke

    chápem a ďakujem za odpoveď
  6. Lord Stanley

    názov mesta v apke

    Tak ako píše rybicka2..... a aby sme sa pochopili presnejšie, prečo sa nezobrazuje názov môjho mesta a nedá sa zmeniť cez mobilnú aplikáciu, resp. plánuje sa také niečo pridať? Myslím, že hra pre PC a aplikáciu by mohla mať rovnaké možnosti.
  7. Lord Stanley

    názov mesta v apke

    Ahojte, chcel by som sa opýtať prečo sa cez mobilnú aplikáciu nedá zmeniť názov mesta?
  8. Lord Stanley

    Diskusia o Veži Večnosti

    a ešte taká menšia otázočka k tomu....tá esencia alebo ako sa to volá to fialové.....to ostane zarátané či aj to sa odchodom hráča odráta?
  9. Lord Stanley

    Diskusia o Veži Večnosti

    ďakujem za odpoveď :)
  10. Lord Stanley

    Diskusia o Veži Večnosti

    Ja by som mal takú otázku.....nezachytil som túto info, tak ak som ju iba prehliadol sa vopred ospravedlňujem....... Ak hráč nahrá vo veži, v podstate je jedno koľko a odíde zo spolku pred jej skončením, dostane odmeny za to čo prešiel iba daný hráč a zvyšné odmeny ktoré boli dosiahnuté pomocou...
  11. Lord Stanley

    Kult Fénixa

    a kto vlastne získal tie diamanty? bude nejaký zoznam?
  12. Lord Stanley

    Elvenstats

    no, išlo mi to možno pár minút žiaľ
  13. Lord Stanley

    Elvenstats

    ...už to frčíííí ;)
  14. Lord Stanley

    Elvenstats

    ani mne nefunguje....
  15. Lord Stanley

    Kult Fénixa

Hore