• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od Katkam

  1. Katkam

    Uloha

    Keď dám myšku na " i ", tak mi napíše toto. Ale aj tak neviem,čo mám robiť.
  2. Katkam

    Uloha

    Ahojte, viete mi poradiť, čo mám robiť v tejto úlohe?
  3. Katkam

    Elvenarské hry 2021 - úlohy

    nedá sa mi to skopírovať,aby som si tie úlohy vytlačila :-(
  4. Katkam

    Diskusia k Unurským obchodníkom

    Ako tak veeeeľmi pomaly postupujem v Unurských obchodníkoch, tak prichádzam na to, že túto hru pomaly ukončím. Zamysleli ste sa nad tým množstvom všetkého, čo požadujete do výskumu, na výstavbu nových budov a nehovoriac o vylepšení budov,ktoré stále menia smer :-( V eventoch dávate budovy...
  5. Katkam

    úlohy v Unurských obchodníkoch

    Ďakujem veľmi pekne :-)
  6. Katkam

    úlohy v Unurských obchodníkoch

    Ahojte, existuje nejaký zoznam príbehových úloch v dobe Unurskí obchodníci? Ďakujem
  7. Katkam

    Diskusia k Unurským obchodníkom

    Mňa ste nasrali,že už je tu nová doba. Zase nekonečný výskum a s úplne na hlavu postavenými požiadavkami na tovar. Človek si nemôže v kľude povylepšovať budovy, každú chvíľu je tu nejaký event. Ešte že tam dávate odmeny na figu, tak od dnes končím s eventami a budem si hrať len bežnú hru. Aj tak...
  8. Katkam

    Satanka

    wau...tak to je paráda ;) :)
  9. Katkam

    Májové slávnosti - úlohy

    Ďakujem Dagy :)
  10. Katkam

    Májové slávnosti - úlohy

    Môžete to dať do takej verzie,aby sa to dalo vytlačiť? Ďakujem :-)
  11. Katkam

    Diskusia o Zhromaždovaní Kultu Fénixa

    Ja za seba musím povedať,že niet načo minúť nazbierané blbosti. Ešte ani raz nebola nejaká výhodná budova,aby som niečo staré zbúrala a postavila nové :-( Najviac mi vadí,že nedali do odmien portálový zisk.Za to by som minula všetky nasporené blbosti :-)
  12. Katkam

    Diskusia o Zhromaždovaní Kultu Fénixa

    Mne sa to nepáči,že robia rozdiel medzi artefaktami. Mali by byť rovnocenné, čiže 1:1. Keby sme ich mali plný sklad,tak nepoviem ani slovko.Ale dlho vás už žobreme o artefakty Fénixa,čiže nemáme ani jedného a vy dáte taký vtip,že 3 artefakty stareho fenixa za 1 artefakt noveho fenixa...
  13. Katkam

    Diskusia o Zhromaždovaní Kultu Fénixa

    Aj mňa táto úloha vytočila. Na vyskúmanie technológie treba nekresťanské množstvo tovaru a vyrobiť 40 kusov pary mi bude trvať aj týždeň,pretože mi naskakujú samé blbosti za 2-3 pary :-(
  14. Katkam

    Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

    veď práve,že za viac snahy stále len 50 bodov :-(
  15. Katkam

    Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

    Prečo zmenili jamu? Predtým stačilo po 3 kusy a teraz po 5...to je dosť :-(
Hore