• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od Imiris

  1. Imiris

    Diskusia k Tímovému Duchu

    Určite lepšie znie stúpajúci. Tovar stupnutia mi neladi v slovenčine :)
  2. Imiris

    Diskusia k Tímovému Duchu

    Ja som len zvedavá, kedy ju teda spustia, keď v hre ju už oznámili a stále nič...
  3. Imiris

    Diskusia k Tímovému Duchu

    Ascended by som preložila skôr ako vzostupu, nez stúpajúci, už vôbec nie povznesenia. Ide o to, čo to má vyjadrovať a to je vzostup v "evolúcii" Elvenaru. Takže ak by sme to menili, hlasujem za tovar vzostupu.
  4. Imiris

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Na bete som začala dostávať darčeky. Svieti mi to rohu, kde su naratane diamanty. Darček je cca raz za deň a dostala som už dúhového jednorožca, T2 tovar, či orkov. Páči sa mi to, po tomto hráči kedysi volali, mať dennú odmenu za prihlásenie. Zatiaľ to tuším ide len na mobile.
  5. Imiris

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Zimná udalosť býva vždy najdlhšia.
  6. Imiris

    Diskusia k Unurským obchodníkom

    Ja sa teším na každú rasu, bude to opäť veľká zmena. Celé mesto sa mi otočí hore nohami a už sa neviem dočkať na ten draci div. Vyzerá uchvatne
  7. Imiris

    Imiris

    Moja tekvica pred tým ako sa skolacospolievkovala :)
  8. Imiris

    Diskusia k Jesennému zverokruhu

    Ja práveže krmivo veľmi vítam medzi cenami
  9. Imiris

    Diskusia k Jesennému zverokruhu

    Keďže mesačný medveď dáva VB ako pasívne, tak aj po nakrmeni, s radosťou ho postavím. Vynikajúca hlavná cena, aspoň pre mňa ;)
  10. Imiris

    úlohy

    Aj ja ich mám.
  11. Imiris

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    To zasa nie, prvých 9 kôl je veľmi ľahkých, práveže sa oplatí urobiť tak 9x5* a je to lacné. Problém to bude hlavne pre magorov (ako ja a podobní), ktorí radi robili viac hviezd zo všetkých provincií...
  12. Imiris

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Nové turnaje na bete odskúšané...a nemám slov. Prvých 9 provincií ľahkých, potom to ide hore tak, že prvá runda je ťažšia ako aktuálna tretia. Od 20 hore to je čistá samovražda pre automat. Manuálne by to ešte išlo, ale bude to papať priveľa času a vojačkov...
  13. Imiris

    Plavba vzdušných obchodníkov - popis eventu

    Už je tam zmena, medzi hlavnými cenami je aj mobilná knižnica miesto včielky. Aspoň tak to mám na bete :)
  14. Imiris

    Diskusia k verziám hry

    Mám otázku k dvom divom a to k Veľkej knihe tajomstiev a Knižnici vo veži. V mobilnej verzií, pri prehliadaní bonusov vidíme, že na lvli 31 dávajú oba divy 6 VB. Ale na wikipédií (en) je uvedených 7 bodov na tomto leveli, čo je teda správne? Je chyba na mobilnej verzií alebo na wiki?
  15. Imiris

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Ľudí dáva menej, ale kultúra začína byť od 16. kapitoly opäť tiež cenná ;)
Hore