• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od hrusticka

  1. hrusticka

    Diskusia k Unurským obchodníkom

    ..Katka presne ;)..sama by som to lepšie nenapísala..
  2. hrusticka

    plánik

    ..super, vďaka za odpoveď Dagy ;) ..moc mi to pomohlo :)..takto si predstavujem pomoc,ktorá má hlavu aj pätu :)..
  3. hrusticka

    plánik

    ..citellus prosím ťa ako sa to dá pozrieť cez apku v Akadémii?..lebo ja som to skúsila a nič..počkala som kým mi nabehne KR,skúšala som to cez výrobu aj cez tie vyrábacie okienka a nikde sa to nedalo..
  4. hrusticka

    Nefunguje výskum

    ..nič v zlom ale herná podpora jej neporadí absolútne nič..problém je v HTML..ak si prehodíte hru znova na Flash tak výskum funguje..
  5. hrusticka

    Bezhlavý Halloween

    ..mala som podobnú nezrovnalosť ako Severus.. ..tiež som riešila úlohu zo stretmi, odohrala som 3 turnajové strety a nič.. ..reštartla som hru, odohrala ďalšie strety a tie mi už započítalo.. ..takže vôbec to nemuselo súvisieť s tým čo napísal Dony.. ..čím samozrejme nespochybňujem jeho poznámku...
  6. hrusticka

    Diskusia k verziám hry

    ..mohla by som prosím dostať normálnu, zrozumiteľnú a konkrétnu odpoveď na otázku čo sa vlastne testuje tým náhodným výberom hráčov pri zrýchlenej výrobe?.. ..akosi mi nestačí odpoveď: že sa niečo len "testuje" :confused: ..
  7. hrusticka

    "Rýchlejšia produkcia" počas dňa 18.6.

    ..cítim to podobne :confused::D ..
  8. hrusticka

    Nefunguje presmerovanie na Fórum ani Podporu

    ..ja mám Chrome a tiež mi to nejde..
  9. hrusticka

    Rýchlejšia výroba v dielňach

    ..hm,ale mňa by celkom zaujímal dôvod..nemala som ani minule a nemám ani teraz..minule sa vraj jednalo o testovanie preto to nemali všetci.. ..teraz sa jedná o čo?..aj teraz testujú?..ale trpezlivosť hráčov?..
  10. hrusticka

    Rýchlejšia výroba v dielňach

    ..tiež ju nemám..prečo?..
  11. hrusticka

    Diskusia k vyvažovaniu budov

    ..mňa to teda naštvalo..mám -683 obyvateľov..toto ma iba utvrdilo v tom,že kašlem na všetky kultúrne budovy s obyvateľstvom z eventov.. ..už dlhšie mám voči nim averziu..po tomto mám ešte väčšiu :confused:..
  12. hrusticka

    DS-spoločné sklady

    ..dovolím si pochybovať, že tie spoločné sklady prejdú..nápad je to super,tiež som mala plné zuby vypisovania tabuliek počas dobrodružstva.. ..podľa mňa je to tak spravené cielene aby v tom hráči mali čo najväčší zmätok a potom keď sú v časovom strese tak pekne platili cash za diamanty :(..
  13. hrusticka

    Chat

    ..odvčera blbne čet..predpokladám,že to nie je chyba v mojom PC,pretože to blbne každému z členov môjho spolku.. ..chvíľu po napísaní správy vyhodí hlášku "nepodarilo sa pripojiť k chatu" a musím reštartnúť hru.. ..dosť nám to komplikuje komunikáciu..
  14. hrusticka

    Body rebríčka

    ..jo :) ..vďaka už mi je to jasné :) ..
  15. hrusticka

    Body rebríčka

    ..čiže za jeden dokončený turnaj,jedno umiestnenie v top 100-ke 1 bod?..
Hore