• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od hajka

  1. hajka

    Diskusia k zimnej udalosti

    otázočka ,to kľúče dostane len niekto???
  2. hajka

    Fantastic Beasts

    Možností je veľa....
  3. hajka

    Fantastic Beasts

    chceli by ste zmenu,čo by bolo super???
  4. hajka

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Pekný strom,ale chýba mi prídavok ...ľudia,ak dá len kultúru ani nestaviam nie je dosť miesta
  5. hajka

    Opravená chyba Menhirokova povinnost: 10.-ta uloha

    dík za radu môžem ja vyrábať nápoje dookola a nič....
  6. hajka

    Hajka

  7. hajka

    Chatrč staviteľov

    Jednoznačne som za zmenu,sú veľmi málo viditeľné v prípade väčších miest,mohla by byť vyššia a na špičke strechy by mohli navrhnú aj nejaký znak staviteľov napríklad kladivo
  8. hajka

    Koľko máte provincií ?

    ak by ťa aj presunuli na otváranie provincií budú tie isté nároky podľa mňa to záleží len od vzdialenosti od tvojej provincie aj ja som si to užila v niektorých boli orkovia a niekde ešte nie ,ale už som za vodou.....len orkovia sú pre mňa nuda
  9. hajka

    O susedskej vypomoci

    Možno by to aj bolo jedno aká budova by to bola,ale zrýchlilo by to hru pri 300susedoch strávim 1,5h a čas je drahý
  10. hajka

    Koľko máte provincií ?

    je ťažké posúdiť ,lebo je tu veľa premenných,nielen vyskúmané provincie,ale aj aké divy postavené a vylepšené,všetko čo vplýva na veľkosť a silu vojska,tak je to u každého iné.
  11. hajka

    Koľko máte provincií ?

    ani nie,aj v boji su moji celkom v pohode
  12. hajka

    Koľko máte provincií ?

  13. hajka

    Koľko máte provincií ?

    234otvorenych,ale niekedy sa aj boje dajú vybojovať,niečo vykupujem.Len vylepšiť svojich bojovníkov a pôjde to.Na vykupovanie dosť drahé,....
  14. hajka

    Bugnutý stavitel?

    mne sa to stalo,ale nepomohlo mi nič len vyčistiť cele PC,lebo z podpory mi písali,že to nieje ich chyba
  15. hajka

    Nový sklad na měd a žulu...

    Myslím,že sklady ani nepotrebujeme ,:Dvždy všetko použijem,ale výmena za iný tovar by mi pomohla a možno aj iným vymeniť prebytok za niečo čo mi chýba:rolleyes:,čo vy nato?
Hore