• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nedávny obsah od gufinka

  1. gufinka

    8. výročie

    Ďakujem a tiež v to dúfam :) všetkým, čo sa zúčastnili blahoželám :) btw: čo sme vyhrali? :D
  2. gufinka

    8. výročie

    Hnedý macko: Lebo mať šelmu v meste je vždy dobrý nápad :)
  3. gufinka

    slovná hra

    NAutiKA (asi je veľká šanca, že slová sa opakujú)
  4. gufinka

    Opravená chyba Veľmi pomalá pošta

    Správy opäť blbnú, neviem ako ostatným ale u nás v spolku cca posledné dva dni.
  5. gufinka

    slovná hra

    LEviatAN
  6. gufinka

    Opravená chyba Veľmi pomalá pošta

    taktiež máme viacerí podobný problém, správy načítava veľmi dlho na mobile aj v PC
  7. gufinka

    Užívateľské rozhranie Avatar

    Len taký banálny a v podstate zbytočný nápad, ale nemohli by ste navrhnúť nech inno spraví avatar žaby do hry? Diki
  8. gufinka

    Nová chyba Dúšok čistoty - veža

    zmena je život :D takže pribudli do môjho zoznamu aj džúsiky ;)
  9. gufinka

    slovná hra

    TErmostAT
  10. gufinka

    Nová chyba Dúšok čistoty - veža

    jasnééé :D hlavne džúsiky z veže :D
  11. gufinka

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Ja som práve reagovala na naše oznámenie, kde bol ten preklad pôvodne ako priebeh. A keďže oznámenie nemalo vlastné vlákno napísala som to sem
  12. gufinka

    Správy z BETA Serveru Pozor !SPOJLERY!

    Vieme presný dátum kedy to bude nasadene do nášho sveta? A nedal by sa zmeniť preklad? Priebeh spoločenstiev.....je dosť divné....viac by sa hodilo asi pokrok.
  13. gufinka

    Nová chyba Dúšok čistoty - veža

    Vo veži zmizla ako odmena 5 ks dúšok čistoty. Ide o chybu, alebo je to úmysel?
  14. gufinka

    slovná hra

    LOgaritmUS
  15. gufinka

    Mapa sveta:(

    Ja som zase naopak za presunutie rada :) Predtým som susedskú dostávala párkrát za deň a teraz mám mesto opackané odvrchu až na spodok. Myslím, že ich cieľom nie je aby si susedov nemala, takže predpokladám, že čoskoro ti pribudnú noví aktívni susedia :)
Hore